Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet ez kihatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ez kihatással a kapcsolataimra?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember megalázott és viccet csinált belőlem a származásom miatt (most nem írom le konkrétan, mert nem szeretném hogy akárki véletlenül felismerne ezalapján, de ha valakit érdekel, privátban elmondom).

Akárhányszor elkezdtem beszélni egy lánnyal, mindig remegek, elkezdek dadogni, bénázok és sosem tudom hogy mit mondjak. Az elmúlt pár évem annyira elvette az önbizalmamat, hogy egyszerűen sokszor nem is megy az ismerkedés. Hiába mondják sokan, hogy szerintük nincs velem semmi baj, én valahogy mégis nehezen hiszem el. Most is beszélek egy lánnyal és már napok óta mondogatja, hogy menjünk el valahova, de én mindig visszautasítom, mert félek vele megint találkozni. Csak azt talasztaltam, hogy bárki, akihez közel kerültem, megbántott. A legtöbb ember szerint a különleges, nem mindennapi kinézetem tesz engem még figyelem felkeltőbbé.

Sosem látom magamat vonzónak, bár egyesek szerint ez a kicsi önbecsülésemből fakad.


21/F


2016. okt. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit mondasz. A különleges származás inkább előny, mintsem hátrány.

Talán megbántott valaki ezzel kapcsolatban? Tudod, az emberek mikor ártani akarnak másoknak, akkor igyekeznek olyasmit mondani, ami iszonyúan fájdalmas. Viszont a valóságot nem feltétlenül fedi.

Emiatt sose érezd magad rosszul, a nők imádják a különleges férfiakat.

2016. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig pont hogy a nők egyből szétteszik a lábukat a nem magyar származásúaknak. Míg mi itt futjuk a köröket.
2016. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne adj a téged bántóknak hatalmat! Ne hagyd, hogy hatással legyenek rád!

A különleges kinézet valóban előny a legtöbb esetben! :)

Mondd el a lánynak, hogy szívesen találkoznál vele, de nagyon izgulsz. Értékelni fogja és türelmesebben áll hozzád, ha normális. Ha meg nem, nem veszteség. :)

Sok sikert! :)

2016. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az az önbizalom, amit kívülről meg lehet rengetni, nem ÖNbizalom. A valódi ÖNbizalom ugyanis belülről fakad és független a külső visszajelzésektől.

Akinek nincs ÖNbizalma, az egyszerűen "bevonzza" azokat, akik megbántják, megalázzák. És az alacsony önbizalmú emberek inkább elkerülik azokat, akik másképpen viszonyulnának hozzájuk. Te is ezt teszed most.

2016. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!