Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha az exemet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha az exemet nem tudom elfelejteni? Kihat ez a kapcsolataimra?

Figyelt kérdés
Nem volt hangos veszekedés, békében váltunk el. Én akartam szakítani, mégis úgy bőgtem közben, mint egy taknyos. Ennek már 3 hónapja. Ő még mindig szeret, újrakezdené, de én már nem érzem azt a tüzet. De amikor megmondom neki,hogy bizonytalan vagyok, ha rájövök, hogy elveszíthetem végleg, akkor meg kapaszkodok utána, pedig tudom hogy ez szemét dolog. Közben megismerkedtem valakivel, alakulgatott a kapcsolatunk, de ha elbizonytalanodok, egyből az exemhez rohannék. Nem akarok játszani velük, tisztában vannak az érzéseimmel, de ha az egyikkel vagyok, akkor mindig a másik jár a fejemben. Haggyam mindkettőt? Sajnálatból, és bizonytalanságból nem akarok senkivel lenni, de akkor már soha nem leszek szerelmes? Úgy érzem, az új pasinak esélyt sem adtam,mert akkor el kéne engednem az exem végleg.

2016. szept. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, le kéne végre zárni magadban a múltat és nem kifogásokat keresni!

Igen, ez természetesen ki fog hatni a kapcsolataidra, addig míg el nem engeded a múltat!

2016. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ilyen kevés idő után normális. Viszont, ha még szívesen lennél vele, akkor nem értem miért nem vagy vele. Ennél többet sajnos nem tudok írni, mert én mindig tudtam mit akarok.
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az érzelmi gyógyulás legbiztosabb módja a sok szex. ilyenkor mindenkivel le kell feküdni aki megtetszik. néhány hónap és újjászületsz:) vagy azt sem tudod, hogy fiú vagy-e vagy lány:)
2016. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
A 3-as troll.
2016. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Mi lett a vége?

Amúgy felesleges új pasikat szivatnod addig, még végleg le nem zártad az exet. Mert úgy is ő jár majd az eszedben és hozzá hasonlítgatsz majd mindenkit, hiába lenne éppen az új pasi 100X különb az exednél te akkor is oda vágyódnál vissza. Engem is most szivatott meg így egy nő, voltam olyan hülye h belementem a játszmáikba. Nagyon jól indult, odavolt értem csaj, az exe meg egy tahó alak, de persze mikor megtudta h velem van a nő, egyből rákapcsolt, meg visszacsinált volna mindent, persze voltak jelek a csaj részéről is, túl sokat témázott róla, pedig az elején azt állította,hogy lezárta és nincs értelme folytatni vele, mert nem működik.

A vége az lett, hogy egy-két aprócska nézeteltérés után szakított velem, mint utólag kiderült rögtön vissza is ment az exhez, már aznap este nála volt, erről szólt az egész végül h hozzá mehessen vissza, ezért indokokat gyártott magának. Évek óta ilyen értelmetlen se veled-se nélküled kapcsolatban voltak, vagy 10X szakítottak már és összejöttek újra, de több hónapos kihagyások is voltak köztük, semmi jövője a kapcsolatuknak, de azért erőltetik mert balfék mindkét ember.

Hatalmas csalódás és pofon volt ez nekem, mert én viszont már szerettem a csajt, óriási kib*szásnak éltem meg, gusztustalan az ilyen. Szóval ne szórakozz senki érzelmeivel addig amig el nem felejted az exed.

2016. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!