Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha irigy és megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha irigy és megkeseredett vagyok, az kihathat a kapcsolataimra?

Figyelt kérdés

Ha valakinek, akkor nekem tényleg nem jött be az élet. Szegény is vagyok, munkám sincs, és mást sem látok körülöttem, csak hogy rajtam kívül mindenkinek bejött az élet.

Szóval, mostanában leginkább abból áll az életem, hogy "éhes vagyok", "hogy fogom kifizetni a lakbért?", "nekem miért nem lehet ilyenem?", és hasonlók.

Ha van is kapcsolatom, nem tudok önfeledten boldog lenni, mert nekem egyszerüen semmi sem jön össze....


22n


2015. dec. 4. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szegény kicsilány, meghívunk egy meleg ételre.
2015. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nekem pl megszűnt az összes kapcsolatom a külvilággal.
2015. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

remélem nem sértődsz meg de megkérdezném:

- mióta nincs munkád, miért nincs munkád, vagy volt e már egyáltalán?

- Szülőkkel mi a helyzet, családi ház, lakás, együtt laksz e velük ha nem lakhatnál e velük, vagy már nem élnek esetleg?

- ha nincs munkád akkor jelenleg miből élsz, van tartalék, telefont vagy netet azt tudod fizetni?

2015. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz, a szerencse forgandó. Ők is kerülnek szhopóágra. A látszat (majdnem mindig) csal. Tedd meg, amire képes vagy, a többit bízd az univerzumra. És ne keress kifogásokat!
2015. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mostanáig mindig volt munkám

Nem a szülőkkel szerencsére

Egyelőre megtakarításból, de szűkösen

2015. dec. 4. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Persze hogy kihat!

Előbb utóbb elmarsz majd magad mellől mindenkit. Úgy látszik az írásodból, hogy csak siránkozol mert nem jön össze semmi, de nem teljes erőbedobással próbálsz helyrerázódni, hanem elvagy ebben az önsajnálatban!

Hát a legtöbb ember ezt nem viseli el hosszú távon, arról nem is beszélve, hogy az emberek nem véletlen közelednek a pozitív kisugárzású emberek felé, mert ha valaki vidám és látszik rajta hogy még a sz*r helyzetben is megtesz minden tőle telhetőt és nem csak rinyál, sokkal "vonzóbbá" válik az ember szemében.

De ha csak siránkozol, végül egyedül fogsz maradni.

2015. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Háát előbb inkább munkát kéne találnod, ha anyagilag biztonságosabban vagy akkor már 1 fokkal könnyebben indul neki az ember.

Ez a december amúgy az emberek egy részének a legjobb a másik részének a lehető legrosszabb hónap. Többen lesznek ilyenkor depressziósak is, ilyenkor többen féltékenyek is.

De jobb ha összeszeded magad mert így csont és bőr leszel, nyúzott, kedvtelen, és így ha ránéznek egy savanyú emberre annak nehezebben adnak munkát.

2015. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és jó nő vagy?
2015. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!