Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Mi a helyes megoldás szerinted, ha ez áll fent?

Figyelt kérdés

Beszélgettek lassan 3 hónapja a neten valakivel akivel iszonyatosan egy hullámhosszon vagytok. Nem csak chateltek hanem hetente beszéltek órákat Skypeon is, láttátok is már egymást szóval nem futottatok el képcsere, facebook ismeretség után sem.


A probléma a szokásos: több száz km távolság van köztetek, megbeszélés alapján ebben az évben már nem valószínű hogy tudtok találkozni (ha egyáltalán jövőre sikerülne is).

Olyan mintha lelki társak lennétek, őszintén érdeklődtök egymás felől, minden nap beszéltek legfeljebb csak hétvégén nem 1 napig amikor mindketten mentek valamerre.


Fenntartanátok a beszélgetést továbbra is vagy befejeznétek érezvén hogy ilyen hasonló embert szinte 100% hogy a közeljövőben nem fogtok találni közelebb sem hozzátok (tapasztalatokra alapozott hipotézis).


A lány kifejtette hogy hitegetni sem akar a találkozással, de nem tudja megígérni elfoglaltságai és a távolság miatt, elsősorban idő és pénz miatt illetve nem híve a távkapcsolatnak. Nekem sem lenne időm sem és pénzem sem arra, hogy 3-4 hetente együtt töltsünk pár napot.


2016. okt. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, en tavkapcsolaban elek, ennel joval nagyobb tavolsaggal, de tisztaban vagyok vele, hogy 2 dolog nelkul nem mukodne, akarmennyire is szeretjuk egymast: ido es penz. Nalatok ahogy latom, egyik sincs meg kello mennyisegben, igy szerintem felesleges fajditani a sziveteket.
2016. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is távkapcsolatnak indult keveset talakoztunk,de egy idő útán változott a helyzet és töbször találkozgattunk és azótza is 5 éve eggyütt vagyunk,össze is költöztünk.Szóval van akinek bejön a távkapcsolat ,meg kitartó van akinél nem ,embertől függ.
2016. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha néhány ezer forintnyi utazás közétek áll, akkor hagyjátok a dolgot, maradjatok netes barátok!
2016. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek titeket hallod-e. Ezen már én is gondolkodtam, miért van az, hogy akik ennyire egymásra találnak, végül mindig nagyon messze laknak egymástól? Olyan szemétség ez, megértelek.

Azt kellene eldöntenetek, hogy egyáltalán van-e szándékotokban találkozni legalább egyszer, ha nem is most de 2-3 hónapon belül, legkésőbb újév után vagy csak amolyan lelki megnyugtatással él a lány vagy te is azzal a "nyitott vagyok a találkozásra, de nem ígérek semmit" felfogással, mert ez általában nem vezet eredményre az esetek nagy részében. Annak nem sok értelme van, ha húzzátok egymás idejét, hiába nagy az összhang, de ha nem lesz érdemli előrelépés legaláb egy talival, akkor inkább csak netes barátok maradtok. Kérdés, hogy ez kinek elég? Vagy elég-e valamelyikőtöknek hosszú távon, mert azt ugye tudod, hogy el fog jönni az a pont itt is, hogy elkezd laposodni a beszélgetés, mivel nincs új inger a kettőtök "kapcsolatában?! Új alatt a személyes talit értem, ahol látod a másik gesztusait, hallod a hangszínét, érzed az illatát, érintéseit, látod a mosolyát és társai.

Szóval öntsetek tisztavizet a pohárba, hogy KI MIT SZERETNE ELÉRNI ezekkel a beszélgetésekkel HOSSZABB TÁVON. Az a baj, hogy tényleg pénz és idő kell mindenhez, szóval ha nem rendelkeztek ezzel, plusz nem tudtok ekkora áldozatot hozni egymásért, akkor szörnyű lehet, de "nincs értelme" elhúzni ezt.

2016. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* érdemi, legalább
2016. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!