Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak azok sírnak amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azok sírnak amiatt, hogy a mai nők igényei milyen magasak, akik képtelenek eleget tenni azoknak?

Figyelt kérdés
Nyilván van okuk arra, hogy nagy elvárásaik és igényeik legyenek. Az ok pedig az, hogy van olyan férfi aki meg tudja és meg is adja nekik. Ha te nem tartozol a "győztes" férfiak közé, akkor már egyből a nőket kell szidni? Te is a szebb nőt választanád a trampli helyett, te is szívesebben iszol Coca-Colát mint Coop-osat, majd akkor fognak leadni a nők az igényeikből, ha nem lesz olyan férfi aki meg tudja adni azokat, de amíg van, addig nincs miről beszélni. Márpedig a mai világban mindenki a fiatal és csinos nőkre hajt, minden korosztály, van bőven választékuk férfiakból.
2016. okt. 9. 22:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi, de valamit, te nagyon benéztél.
2016. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Van bőven választék mégis sok nő sír, hogy nem találnak maguknak párt. Rengetegen élnek kapcsolat nélkül mindkét oldalon... Talán mégiscsak az igényeken kéne egy kicsit csiszolni.
2016. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Engem csak az zavar, ha egy nő többet vár el, mint, amit nyújtani tud.
2016. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%

Azok is, Kérdező. Meg azok is, akik eleget tudnának tenni, csak éppen mikor arra kerül a sor, hogy a nő mit is ad a párkapcsolatba a 3,14náján kívül, akkor megy a szájhúzogatás...


Ha a nő nem hajlandó lejjebb adni az igényeiből, az ne a férfi hibája legyen már, léccilécci! Biztos önszántából nem keres havi félmilliót, és jár tuningszuzukival Lexus helyett. Ez nekik olyan nagyon szuper, nem tudtátok?

Amelyik nő a csak a ricsiriccs burzsujokra gerjed, azokra megvan a tudományos szakkifejezés, most nem írnám le ide, de csuda könnyedén kitalálhatjátok.


Ez is baromság, hogy a szebb nőt választanám. Az egy dolog, hogy megreszelni párszor jó,az meg egy másik, hogy hosszútávon is összejönnék-e vele. Nézd meg, hogy hány férfi reszelné meg Paris Hiltont mondjuk. Aztán hogy hány férfinek kellene komoly kapcsolatra. Vess egy pillantást a két halmaz metszetére, lesz ám szájtátás rendesen...

2016. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
17%
4iknél a pont! Kérdező.. Csak nem lán yvagy, vagy apa mamam kedvence, aki alá alátoltak mindent és feltudja szedni a 17-18 éves tiniket? :) "Az ok pedig az, hogy van olyan férfi aki meg tudja és meg is adja nekik. "Úgy érted aki eltartja őket? jogos ... na az a n egy .... :) Ja és mielőtt azt hinnéd az írásom alapján, hogy csóró vagyok,és itt "sírok" pisztán azért mert nem csicskok be evy csinis nőnek. Elmondom jók a körülményeim, csak én sem egy eltartott valamit keresek. :)
2016. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
Én csinosnak mondott nő vagyok,adok magamra és szeretem és nincs bajom a coop-os colával :)
2016. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

Méhkasba nyúltál.


Különben vicces, amikor elhízott férfiak csinos barátnőt akarnak, aki nem felszínes, és nekik nem felel meg molett nő, de nekik ne róják fel, hogy ők el vannak hízva...

Meg az is nevetséges, amikor elkényeztetett, eltartott anyuci pici fiai szólják le az egyébként önálló, dolgozó, esetleg még saját lakással is rendelkező nőket, hogy ezeknek a nőknek ők nem kellenek...


Minden oldalon van kivétel, meg van persze mindenféle variáció, nem szeretnék általánosítani, de a fenti két esetbe magam is belefutottam a neten. :-)

2016. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Akinek nem inge, nem veszi magára.

De ti jól felöltöztetek. ;)


Lehet, hogy azért, mert szőke nő vagyok, de nem találom, hogy hol írt olyat a kérdező, hogy sok pénz, eltartó, vagy luxuskocsi?

Sehol!


Szerintem simán arra utalt, hogy egyre több az igényes férfi, aki figyel a jó megjelenésre: test és arc, fodrász, ápolt fogak, stílusos öltözködés.

Az se olyan nagy ritkaság, hogy tanult, van normális állása, és nem a szülei nyakán él. Ettől nem lesz rögtön elkényeztetett selyemfiú, van ám bőven átmenet a kettő között.

Ezen kívül tud főzni, rend és tisztaság van a lakásban, és nem fakad sírva, ha ki kell vinnie a szemetet: nem szorul rá, hogy a nője vezesse a háztartást. Egyedül is flottul megoldja. Ehhez se kell milliomosnak lenni.


Sőt, még az a népszerű vesszőparipa se igaz, hogy a helyes pasik mind bunkók, verik a nőjük, és hűtlenek.


Nos, akkor innen lehet folytatni a fröcsögést, most hogy tisztáztuk, mire gondolnak ilyenkor a nők. ;)

2016. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

Ömm, első körben egy alapvető, tisztességes hozzáállást várnánk el, például, hogy emberként kezeljenek akkor is, ha nem vevők a közeledésünkre (abban az esetben, ha normálisan közeledünk). Meg lehet mondani, hogy mi az elutasítás oka, meg hogy egyáltalán elutasítás történik, és a hirtelen eltűnés nem azt jelenti, hogy elütötte egy repülő, vagy bekerült a tanúvédelmi programba. Kölcsönösen normálisan kéne egymáshoz állni, és sokkal kevesebb gond lenne. Részemről megvan, ezért fáj, ha nem ugyanazt kapom vissza.


25/F

2016. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
A nők igényei bizonyos dolgokban magasak, bizonyos dolgokban pedig rendkívül alacsonyak. A probléma inkább az értékrendjükkel van. Elnézve a "győztes" férfiakat, én egyáltalán nem szeretnék olyan lenni.
2016. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!