Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg hatalmas elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg hatalmas elvárás egy férfitől hogy időben érkezzen a randira?

Figyelt kérdés
Ha pl. olyan 3-5 percet késik az még nem baj, de nem értem miért nem lehet időben jönni. Nem egyszeri alkalomról van szó, ha nem mindig késik.
2016. okt. 11. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Napi hiszti megjött.
2016. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Életemben el nem késtem sehonnan. Randiról pláne nem. Így a válasz az hogy nem, nem nagy elvárás, hanem alap dolog. (Már akinek...)
2016. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Jó, ha aznap oda érek. Én, Pató Pál úr rokona vagyok.
2016. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagy kérés. Én is pontos vagyok, úgy gondolom, az alapvető tisztelethez tartozik, hogy nem játszunk más idejével. Van, amikor késünk valami miatt, de akkor szóljunk oda, amint csak módunk van rá, hogy bocs, késni fogok.
2016. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Lehet lepontozni az első válaszomat, de ez nem kérdés, csak pampogás.
2016. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen 😃
2016. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Én egyszer 15 percet késtem a randiról, de a lány sem tudott időben jönni, ő összességében 25 percet késett. Én felhívtam a megbeszélt idő előtt 5 perccel, hogy sajnos késni fogok, és ne haragudjon emiatt. Én 20 perccel előbb ott voltam a környéken (belváros), de csak nagyon messze tudtam az autóval leparkolni.

Egyikünk sem csinált ebből ügyet, örültünk hogy találkozunk, és ő még majdnem őrült is, hogy én is kések, legalább neki sem volt annyira kellemetlen. Ha már ezen fennakadtunk volna, akkor sehol nem tartanánk.

2016. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg nagy elvárás a nőtől, ha megbeszéltünk egy randit ne a legeslegutolsó pillanatba mondja le és szar indokot keres -.-"
2016. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Van akitől nagy elvárás, mivel képtelen úgy beosztania az idejét, hogy időben elinduljon. :D bár randiról csak 1 allalommal késtem komolyabban, na hát az nagyon ciki volt, annyira hogy ha a késés kerül szóba, akkor mindig az jut az eszembe először. :)
2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ melyik férfitől. Látod fenn valaki azt írta még soha nem késett el semmitől. Egy ilyen embertől nem kell kérni, akkor se késik, ha szeretnéd. Én még soha életembe nem értem oda sehova pontosan. Tőlem teljesen feleslegesen kéred, úgysem fogok odaérni. Ha ezt rosszul viseled, akkor keress olyat, aki pontos. És megfelel a többi elvárásaidnak is.
2016. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!