Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen hatalmas elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hatalmas elvárás az, hogy borotválkozzon?

Figyelt kérdés

Barátomnak kb fél éve könyörögnöm kell, hogy hajlandó legyen megborotválkozni. A kapcsolat elején tök örültem, mert őt is zavarta ha már kezdett szakálla nőni, de egy ideje nagyon nem akarja leszedni.

Nem várok mindennap borotválkozást, 1-2 mm borosta még belefér, de azon túl nagyon utálom. Most tényleg nagy igényeim vannak? Ez az egyetlen dolog a külsejével kapcsolatban, amit szoktam kérni..

Még azt is felajánlottam, hogy én megcsinálom neki, mert az a kifogása, hogy nem szereti csinálni és csak megvágja magát. De az se jó...

Szerinte túl sokat hisztizek.

Tényleg ilyen hatalmas elvárás?

21 évesek vagyunk


2015. jan. 7. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell megvágnia magát, kapjon egy olyan szakállvágó masinát, azzal tudja ápolni minden nap és nem vágja meg.
2015. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát most nemtudom ki oldalára álljak :D ez elég két oldalú.
2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Igaza lehet, túl sokat hisztizel. Én sem szeretek borotválkozni, mert szeretem a szakállam.
2015. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy csak szakállat akar növeszteni? Ha nem, és csak szimplán lusta, nemtörődöm, akkor ez gáz.
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem igenis nagy dolog lenne, mert én néha szeretek szakállas lenni, néha ehhez van kedvem néha ahhoz, szóval számomra nagy elvárás lenne.
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hihetetlen konfliktus... Láthatóan nem túl jó köztetek a kommunikáció, ezen jó lenne dolgozni egy kicsit! Egyébként mekkora szakálla van?
2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem illetek össze. mi lesz ha komolyabb kihívások elé értek mint a borotválozás???....szerintem szakítsatok
2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Igazán adhatna magára annyit, hogy legalább heti egyszer megborotválkozik... Sajnos az én páromra is rá kell szólni, de ő általában nagyon fáradt, ezért ereje nincs a fürdésen kívül semmire. Nálunk a hajmosás is ilyen téma amúgy. 2 naponta simán moshatná, mert hamar zsírosodik neki, de általában mindig szólni kell neki, hogy jó lenne, ha megmosná... ha nem fáradt, megcsinálja magától, de ha fáradt, akkor kell egy kis könyörgés. Persze azért próbálok megértő lenni, de nem mindig megy. A hajvágás is gyenge pontja, azért is könyörögni kell, hogy menjen már el fodrászhoz...


Úgyhogy vannak ilyen kis dolgaink, nekünk is :)

2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De nekem egyáltalán nem tetszik a szakáll, se külsőre, se az ha hozzám ér... Én is sok olyat csinálok ami nem kényelmes, meg nekem máshogy tetszene, de az ő kedvéért megteszem.. Ezért nem értem, hogy ezt az egyet miért nem hajlandó megcsinálni értem.
2015. jan. 7. 16:34
 10/19 A kérdező kommentje:
Más konfliktusunk nem szokott lenni, és köszi működik a kommunikáció :D szakítsunk mert nem jön be a szakáll, oké :DD
2015. jan. 7. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!