Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet értelmesen elbeszélgetni egy társkerső oldalon?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam 1-2 társkereső oldalon és chatoldalon is. Társkerersőnél általában írok egy rövid levelet, amiben leírom ki vagyok és valami személyes kérdést az illetőhöz az adatlapja alapján. Utóbbit azért teszem, hogy egyértelmű legyen, nem ugyanazt az üzenetet küldöm mindenkinek. Chat alapú ismerkedős oldalakon általbáan egy köszönéssel kezdek és várom a választ, van hogy egy hosszabb sorral indítok, aminek a lényege, hogy rákérdezek, akar-e beszélgetni.


Nincs túl sok egyezésem és nem kapok túl sok választ sem, de mindig akadnak páran akik válaszolnak és értelmesnek is tűnnek. Azt mondják, beszélgetni akarnak. Ilyenkor általában kérdezgetem az illetőt, mi iránt érdeklődik vagy mit csinál. Erre általában válaszolnak is, de gyakran ilyen nagyon rövid, pár szavas üzenettel. Van, hogy vissza se kérdeznek, van hogy visszakérdeznek. Még ha vissza is kérdeznek, akkor is egy idő után úgy érzem, én erőltetem ezt a beszélgetés.


A kérdésem az lenne hozzátok, hogy mit rontok el? Szerintem udvarias vagyok, nem nyomulok és nem vagyok az a felvágós fajta sem. Nem akarom egyből ágyba vinni az illetőt, nem teszek szexuális megjegyzéseket. Egy szimpla, egyszerű ismerkedős beszélgetéssel akarok indítani, esetleg inkább egy baráti beszélgetéssel. Mivel válaszolnak és azt mondják, szeretnének beszélgetni, ezért gondolom nem riasztottam őket el annyira. Vagy annyira visszataszítónak találják a külsőm, hogy válaszolnak, majd beszélgetés közben koptatnak le? Esetleg ennyire unalmas személynek tűnök?


Hogyan juthatnék el valakivel egy hosszabb beszélgetésig egy társkeresőn?


2016. okt. 12. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem találnának vonzónak, akkor nem válaszolnának. Valószínűleg csak nem túl kommunikatív embereket fogtál ki.

Nincs ezzel gond, majd jön valaki, aki tud beszélni ész nélkül :)

2016. okt. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Társkereső kb halott ügy. Sikerességi ráta 100 ból 1. Chaten azért lehet beszélgetni néha jókat. De azért van az amit írsz, hogy egy szavas válaszokat kapsz, meg nem kérdeznek vissza, mert melletted még 3-4 pasival is beszél a csaj. Ez van sajnos 1 nőre 3-4-5 pasi jut chaten. De előfordul mikor neki is szimpatikus vagy akkor a többit bezárja, na akkor pörög a beszélgetés. Ezért viszont az elején meg kell dolgozni. Illetve kell hogy azok a témák őt is érdekeljék amiről beszélsz vagy kérdezel, különben te leszel hanyagolva és nem a másik 4 pasi akivel még dumál.
2016. okt. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontasz el semmit, csupan az a helyzet,hogy 2 ev intenziv chateles utan azt mondhatom, 3-4 havonta 1 uj embert talaltam, akivel ertelmesen lehetett beszelgetni, veluk aztan kezdetben gyakrabban, aztan par het utan egyre ritkabban beszelgetunk, olyat pedig, aki mint lehetseges tars felkeltette az erdeklodesemet, 4et talaltam osszesen, abbol is csak 2-vel jutottunk el szemelyes talalkozoig.. Ertsd, ahogy az elozo valadzolo is irta, ahol porgott a beszelgetes, es megvolt a kozos erdeklodes. Szoval ritka pilanat, de annal ertekesebb.

Ami nekem bevalt inditaskent a milyennapod volt ma? rendszerint mar itt latszott, kivel lesz a beszelgetes erdekes, mert aki azt irta, kosz, jo ... hat az utana is nyogvenyelos volt. Mndenkepp olyat kerdezz, amire nem igennel es nemmel lehet valaszolni.

Hidd el, ha ritkan is, de felakad a horgon olyan, akivel hirtelen azt veszed eszre, hogy ez a beszelgetes mas, tartalmas, konnyed, elvezetes, nem kell gondolkodni mit is kerdezz, jonnek a temak maguktol. Szuper erzes, csak probalkozni kell. Sok sikert!

2016. okt. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami nem megy, azt minek erőlteted?!
2016. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők nagy része képtelen normálisan beszélgetni. Ha nem ez a helyzet, akkor pedig külsőre nem tetszel nekik, és csak udvariasságból válaszolgatnak.
2016. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy szakértő, de nálad tobb problema is van.

Amit előttem írtak mind igaz. Sajnos a netes társkeresőn a férfiak 10%-a sikeres a többiek le vannak ejtve. Szoval ezzel legyél tisztában, ha ismerkedni akarsz, tobb esélyed van pozitív válaszra ha odamesz egy idegen nohoz az utcán, mint a társkeresőn. Az oka az arányok, tudnak válogatni, s 1000 levélből max 10 lesz akivel beszélget. 2-3 akivel eljut a randiig. S kik azok? a jóképű, nagydumás, esetleg a pénzes bár az elozo kettő sokkal fontosabb.


Egy tanács ami tud segiteni. Menekülj a társkeresőrol. Ezt ugy értem 3-4 level váltás utan facebookot kérjel, vagy Skypeot. Akármilyen mas platformot, ahol chatelni tudtok. Mondok erre a egy példát. Egyszer összetalakoztam egy ismerőssel az egyik oldalon, s a lany flegma es bunkó volt, pedig nem akartam tőle semmit, s élőben mindig nagyon aranyos. Másik 1-1 ora chat utan randira kell hívni. Ha ez a ket dolgot nem akarja a lany. (Másik chat, randi) akkor az a lany barátként tekint rad, hagyd a francba. Az a lany akinek hetekig kell udvarolni egy találkozoert, az nem is igazan akar tőled semmit.

2016. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!