Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok akkora "mázlist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok akkora "mázlista", hogy mindig azokat a lányokat fogom ki itt, akikkel nem lehet értelmesen beszélni hosszú távon, vagy más is találkozott ezzel a jelenséggel?

Figyelt kérdés

Mindenféle személyes adat tudta nélkül, maximum az életkort tudjuk egymásról, szóval az kizárt, hogy nem vagyok szimpatikus neki, hiszen nem is ismernek. :D

Nyugtassatok meg, hogy értelmes lányok is vannak itt...

26/f



2016. jún. 5. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálam az a jellemző, hogy az elején egész jól elbeszélgetek valakivel, aztán kb 1-2 nap múlva kámforrá válnak, még akkor is ha én írtam utoljára és kérdezek tőle valamit.
2016. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én, mint hosszú távú beszélgetésre alkalmatlan lány mondom, hogy nyugi. A legtöbb beszélgető partneremmel ezt csinálom, hogy eltűnök. De ennek semmi köze a másik személy korához vagy neméhez. Ha kimerült a beszélgetés, lelépek és ennyi.

21/L

2016. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Több sráccal is beszélgettem már itt. Szerintem jól el lehet velem beszélgetni. Mások véleménye is ezt mutatta. Van, akivel már több hónapja beszélgetek, olykor több órát is. Szóval a lényeg, hogy vannak ilyenek is meg persze olyanok is, akik eltűnnek. Sokban függ attól is szerintem, hogy milyen személyiségek vagytok, mennyi közös témátok van, stb... :-)

21/L

2016. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kezdek megnyugodni :D
2016. jún. 5. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is viszonylag sok sráccal beszélgettem már itt. Sőt olyan is volt, akivel találkoztam is!


Kifogod az ilyen lányokat. Vagy esetleg abban a beszélgetésben csak annyi volt. Akkor meg ne is bánd, mert valószínű, hogy nem egymást kerestétek.


Nem szabad ezt ilyen komolyan venni, tapasztalatból mondom. Mert egyik nap még jól elvagytok a másik napon, meg már vége az egésznek.


"értelmes lányok" Ez tetszik...Ezt kb. olyan veszélyes kijelenteni, mint mikor egy pasi azt mondja magáról, hogy ő "normális". Hány "normális" pasival beszélgettem már...:D (a zárt osztályra nem engedték volna be őket ;D)

2016. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül írom: nem lehet, hogy esetleg Te nem vagy értelmes?

Azért merült fel ez bennem, mert én sok hülyével futottam már itt össze (akik persze értelmesnek hitték magukat).

Nyilván egy idő után látszott ez, így nem kerestem a társaságukat (még mielőtt jönnének a mocskos üzenetek: meztelen kép kuncsorgokra és erőszakos szexkapcsolat keresőkre kell itt gondolni).

Egyébként vannak itt értelmes nők és férfiak is. Csak kevesen vannak.

Ha gondolod írj nekem valamit (ami számodra érdekes téma) és lehet jól elbeszélgetünk majd.

20n

2016. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor mindenki szembe jön az autópályán talán azon kellene elgondolkodnod, hogy te mégy rossz irányba.
2016. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!