Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem okádjátok el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem okádjátok el magatokat a gyerek projekt / baba projekt kifejezésektől?

Figyelt kérdés
Mert én igen. Hányingerkeltően modoros kifejezések.
2016. okt. 12. 15:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%
És az miért zavar? Neked van gyereked? Egy ismerősöm csak motorokat meg motoros találkozós képeket oszt meg, a másik az esküvőjük minden mozzanatát tölti fel képekben. Van aki kamion mániás és mindenféle tunning képeket hord a falakra, más meg folyton bulizós képeket rak fel. Nekem tök mindegy. Ha nem tetszik, átlapozom.
2016. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%
Engem ez nem érdekel. Ebben nincs semmi rosszindulat. A kèrdésedben annál inkább. Ez jobban zavar.
2016. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%

"A kedvencem még, múltkor találtam egy profilt Facebookon, ahol az anyukának CSAK a babáról volt fent képe, de így tekersz le a képeinél egy éven keresztül és még mindig csak a baba mindenhol..."


Miért zavar ez téged? Szereti a gyerekét. Inkább a gyerekről legyen fent ennyi képe mint magáról ahol pucsít és csücsörít. Már bocs.

2016. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
3%
Mindenkinek jár egy édibogyó cuki kis pujácska, akiből köztörvényes bűnöző lesz. :)
2016. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
25%
Na a 9-es most kiborított kicsit! Egyedülálló dolgozók fizetik a költségeket...bírom ha valaki ezzel jön! Komolyan ezt a problémát mindig rá kell mosni valamelyik témára! Most hogy ezt leírtad, több lesz a bevételed?
2016. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%
Csak a babáról rak fel folyamatosan képeket? Azzal semmi baj, viszont, nagy a valószínűsége, hogy a párkapcsolatával annál nagyobb a baj. Na de, legyen az ő gondja.
2016. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sokkal nagyobb a gond azzal a párkapcsolattal amit percenként közvetítenek a közösségi oldalakon!
2016. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem, képzeld nem okádjuk el magunkat. Ilyen sületlen kérdéseket olvasva viszont elég rendesen környékez a hányinger. Igen primitív vagy, kérdező!
2016. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
#9es. Aki be van jelentve és dolgozik, az ugyan úgy befizette az adót amit, ha élsz vele, akár a TE babaprojektedre is fordíthatnak (igényelsz CSOK-ot). Nem úgy kell ezt felfogni, hogy a kormány milyen jó fej mert ad, hanem úgy, hogy megkapod egy összegbe a befizetéseidet egy adott célra. Személy szerint, inkább adnék neked 10 millát babára, mint az államnak olyan dolgokra amit nem is használok pl autópálya, stadion, 4esmetró, tökömtudja mi Pesten stb.
2016. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem örülök, hogy már a gyerek is csak egy projekt a többi közül, de legalább van elképzelés. Még mindig jobb, mint a véletlenül becsúszós, megtartom-de-nem-tudom-rendesen-felnevelni történet.


De ettől függetlenül nem "okádom el magam" a szótól, csak nem szeretem. Ahogy nem szeretem pl. a pocaklakót sem.

2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!