Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem okádjátok el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem okádjátok el magatokat a gyerek projekt / baba projekt kifejezésektől?

Figyelt kérdés
Mert én igen. Hányingerkeltően modoros kifejezések.
2016. okt. 12. 15:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide Ratkó Anna, most komolyan?
2016. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
62%
#30 Ja, egy rossz kapcsolatban lehet hogy így van, de egy rossz kapcsolatban miért vállalnának gyereket? A népesség növekedése amúgy, nem fogod elhinni, de új gyerekek születésével jár, tehát bőven van kit oktatni, meg szakképezni (tudom, nincs ilyen szó :), de ennek ellenére mi történik, 12.000.000.000 Ft-ot költünk arra, hogy még véletlenül se tévedjen ide olyan, aki még hajlandó lenne Magyarországon valamilyen szakmát tanulni. Basszus, ennyi pénzt simán rákölthettek volna a menekültek oktatására, inkább elbhaszták hűtőmágnesre. Bár az oktatás is bajban van, különben tudnád hogy ki az a Ratkó Anna. :D
2016. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
#30 A CSÓK előtt egyébként soha a büdös rossz szót nem szóltam a gyerekesekre. :)
2016. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess magaddal, én ezt a stílust nem tűröm. Képzeld, tudom ki Ratkó Anna, nem ma születtem. Ha nem voltál benne biztos, hogy tudom-e, mért nem kérdezted meg? Egy vicc, hogy itthon nem lehet semmit mondani, anélkül, hogy rögtön egy kategóriába tegyenek. Ha csaladpárti vagy, akkor már rögtön a balosok divatos közhelyeivel kell jönni? Ha megvédesz vkit, aki nem akar gyereket, már libsi hazaáruló vagy? Csak gondolkozni szégyen, vagy mi?
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
#22 igazad van, nem folytat termelő tevékenységet, viszont ha a purgyé adófizetővé vállik mint csóré szülei, ő is befogja fizetni az adót, nyugdíjjárulékot, amiből valljuk be te is profitálsz. Mondjuk én azt részesíteném előnybe hogy nem fizetek, hanem magamról gondoskodom, dehát jól tudjuk, így nem csippenthetné le a hasznát szegény megélhetési politikus.
2016. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
58%

#34 Azt kérdezted hogy Ratkó Anna hogy jön ide.


Wikipédiából ollozva:


Leghíresebbé azonban a róla elnevezett születésszabályozási törvény tette. Bár a törvény az MDP felső vezetésében született, neki nem volt beleszólása, csupán arc volt a rendelethez, mégis az ország vele azonosította a törvényt. A törvény megtiltotta a terhesség művi megszakítását, az abortuszt. Propagandát folytattak a gyermekvállalás mellett, még akár házasságon kívül is. Bevezették a gyermektelenségi adót, amelyet az a 20 és 50 év közötti férfi, illetve 20 és 45 év közötti nő volt köteles fizetni, akinek már volt keresete, de gyereke még nem. Az adó az adóalap 4%-ára terjedt ki.


Ha a születésszabályozás tiltását nem vesszük alapul, egy két meglebegtetett ötlettel együtt majdhogynem megkapjuk a jelenlegi helyzetet, ezért gondoltam hogy releváns felhozni Ratkó Annát, ezzel jelezvén hogy el vagy köteleződve a gyermekvállalás mellett, és ezért nem értettem, hogy miért kérdezted, hogy hogy jön ő most ide. :)

2016. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
#34 Azt azért elárulhatod hogy milyen kategóriába tettelek bele. :)
2016. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Még valami... 8 éve nem nézek tévét, nem olvasok újságot, így nem vagyok tisztában azzal, hogy ha mondok valamit, azt melyik bal vagy jobboldali politikus mondta korábban. Saját magam állítom össze a véleményemet, akár hasznos, akár hülyeség.
2016. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
62%

Eleg szarul hangzik. Kb mint a pocaklakó. Mi ez, alien? :D

20/L

2016. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem tetszik a kifejezés, de azért nem taszít. Az viszont sokkal jobban zavar, amikor a "szülünk", vagy "terhesek vagyunk" meg hasonlók kifejezést használja a pár, mert bár oké, hogy az apuka is részese az élménynek és neki is hatalmas dolog, mégis a nő az, aki szül (egyedül), a nő az, aki várandós (egyedül), ő szoptat, ilyesmi. De mégis, a társaságban eddig akárhány babavárás volt, valahogy mindegyik pasi így beszélt a kicsi születéséről- most is azt várja az egyik pár, hogy "szüljünk"- wtf?! Na, engem ez sokkal jobban zavar.
2016. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!