Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem okádjátok el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem okádjátok el magatokat a gyerek projekt / baba projekt kifejezésektől?

Figyelt kérdés
Mert én igen. Hányingerkeltően modoros kifejezések.
2016. okt. 12. 15:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Pedig tényleg projekt, életfogytig tartó.
2016. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
62%
#19 Teljesen jogos amit írsz, de azt vedd hozzá, hogy aki az autópályát használja, az útdíjat fizet, aki a 4-es metrót, az megveszi a BKV bérletet, tehát minden esetben a szokásos adó felett, miközben továbbra is termelő tevékenységet végez, hozzájárul ezeknek a működtetéséhez. Ezzel szemben aki gyereket vállal az többnyire nem végez termelő tevékenységet, és ennek ellenére kap még juttatást is. Ezzel nem is lenne baj, ha nem élnének vele sokan vissza, úgy hogy módszeresen időzítik a babaprojekteket, hogy minél több támogatást vehessenek igénybe.
2016. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
58%
ahogy a 22-es mondja!
2016. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
30%
Csak azt az egy apró szempontot felejtitek el, hogy aki a következő generációt neveli, az fontos munkát végez. Szerintem fizetést kellene adni a kisgyermekes anyáknak, nem segélyt. Már csak azért is, mert így csökkenne a kiszolgaltatottság a gyermek apja felé, és a férfinak sem kellene beteggé dolgoznia magát, hogy sajat magán kívül még legalább két embert eltartson.
2016. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, őszintén szólva szerintem ez még nem is ilyen giccses gagyi gügyögés, mint ami szokott lenni. Jó elfogsdom
2016. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Hupsz elnyomtam... Szóval elfogsdom, hogy neked az. De engem pl nem zavar.
2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
58%
Ez még hagyján, én jobban kiborulok attól, hogy "babóca" meg "pocaklakó"...
2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
24%
#24 Ha azt vesszük hogy milyen ütemben nő a népesség a földön, én nem aggódnék amiatt hogy nem lesz következő generáció. A feleség meg miért lenne kiszolgáltatott helyzetben? Elvégre szeretik egymást a férjével, közös gyerek, vagyonmegosztás, minden le van szabályozva törvényesen. Kapják a támogatást, a csókot, a családi pótlékot, a nagycsaládosok kedvezményét, és még ki tudja még mit, és te még fizetést is adnál. Csak nem Ratkó Anna 1. reinkarnációját üdvözölhetjük benned? :)
2016. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
58%
#26 Szerintem pihenj le egy picit, mert álmos vagy. :D
2016. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

A Föld valóban túl van népesedve, de nem nyugati kultúrájú, szakképzett emberekkel. Semmit nem segítesz a Földnek azzal, ha eggyel kevesebb ember lesz rajta. Ha nevelsz egy asztalost, orvost, környezetmérnököt, az viszont a társadalom hasznára lesz.

Én nem vagyok principium hívő, a childfree mentalitást is tökre értem, azt nem, amikor vki a gyerekeseket btatja, mintha élősködnének. Te mondjuk párszázezret kapsz egy multinál mint reklámszakember, miközben lehet, hogy egy nagyon is környezetszennyező terméket reklámozol, de attól, aki a gyerekeit neveli, elirigyled azt a szánalmas összeget, amit kapnak. Mint segélyt.


De a nő ki van szolgáltatva, mert gyereket gondozva nincsen önálló keresete, miközben a pasinak lesz sajat pénze. Rossz esetben a nő az egész haztartast minden nap tisztára nyalja, süt-főz, szolgál, és még meg is kapja a fickótól, hogy ő tartja el.

2016. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!