Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbet ér a férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet ér a férfi ha keveset csajozott és alig van tapasztalata nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem csak a szexben.

Férfiként nem zavar, hogy keveset csajoztál?

Engem nagyon.Úgy érzem valami pótolhatatlanból maradtam ki és fontos dolgokat nem tanultam meg.



2015. aug. 8. 18:08
1 2 3 4
 1/40 Blade Bone ***** válasza:
52%
Háhh :D Nekem eddig két barátnőm volt, mindkettő a mai napig visszahúz felém, pedig nekik azóta nem csak én voltam, és mivel nekem nem volt más rajtuk kívűl, tapasztalatlan vagyok ha úgy vesszük, de szerintem ez semmit nem jelent. Komolyan, nem kaparnák az ajtómat, ha olyan rossz lett volna velem.
2015. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatatlanul fáj és ugyanúgy érzek: vlaami kimaradt, lemaradtam, aki lemarad az kimarad...

Ha pedig lesz egy komoly kapcsolat, esetleg azért ijed meg a másik, mert "húúú komolyan ennek még nem volt ennyi idősen senki eddig? Mi lesz, ha most majd megjön az önbizalma, hogy velem van és elkezdi kiélni magát?"

esetleg:

"Na én aztán nem leszek tanárnéni, tuti valami probléma volt vele hogy eddig nem kellett senkinek"...

2015. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiként nem zavar, hogy keveset csajoztál? "


Nem, nem zavar!


F

2015. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, nem ér kevesebbet, csak az esélye kevesebb a boldog párkapcsolatra. Lehet ugyan, hogy más könnyebben tanul, de nekem rengeteg kapcsolatomba, és 40 évembe került megtalálni az igazit. Szóval nehezen tusom elképzelni, hogy valaki az első háromból rögtön beletenyerel a tutiba.
2015. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
nyugi :) nm hiszem h normális nőt zavarna..
2015. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

köszi utolsó, ezek szerint az én bnőm nem volt normális, mert kb. egyik mondatával ezt vágta a fejemhez. :D de amúgy nem zavar engem, hátha találnak ezek a csajok egy csajozógépet, és jól átverik a fejüket, ha ennyire kell nekik a tapasztalat. :)

amúgy meg 50 éves koromig ráérek becsajozni még párszor, addig áll a dákesz, ha minden jól megy. :D

2015. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú lennék, ha csak 50 éves koromig állt volna a dákesz.
2015. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

hát igen 2, ez nekem is eszembe jutott.


Na meg hát a nők ezt vagy látják vagy megérzik vagy mindkettő s ahogy valaki itt mondta az esélyek... erősen csökkennek.

Nagyon elrontottam.

2015. aug. 9. 15:45
 9/40 anonim ***** válasza:
Nekem még barátnőm sem volt, és eddig se igazán tudtam csajozni, igaz voltak lány barátaim és vannak is, érdekes módon lányokkal, nőkkel jól kitudok jönni, de konkrétan felszedni lányt vagy valami ez sajnos nem megy. Igaz régen a külsőm is elég taszító volt a csajozáshoz de változtattam magamon és most már jobb szemmel néznek rám, de még így is sokan fapofával néznek rám, vagy rám se néznek, és ezzel annyira lenyomták az önbizalmam hogy csak úgy odamenni egy lányhoz ismerkedni nem megy. Ha már egy lány nő, megteszi felém az első lépést akkor már sokkal könnyebb, de akkor is csak vagy olyat fogok ki akit nem érdeklek csak néha beszélünk pár mondatot munkahellyel kapcsolatban vagy mással kapcsolatban és ennyi. Legutóbb is egy totál átlagos lánnyal is elég jól elvoltunk 1 napon és pár óra ismeretség után megbízott bennem annyira hogy beül az autóba és elvihetem őt hazafelé valameddig de amint véget ért a nap és elköszöntünk azóta se látom többé, és nem is keres, nem is érdeklem őt. Engem ez szokott a leginkább kiakasztani hogy egyszer elvagyunk utána meg jön a "hagyjál békén" szöveg és társaik vagy csak a hozzá állás. Ez van nem tudok mit csinálni :( Inkább törődök mással amivel örömöm lelem és lekötöm magam addig se depizek mint egy kislány.
2015. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
44%

Az attól függ, hány éves vagy.

Ha 20-22 éves elmúltál már, akkor jól érzed, hogy kimaradtál dolgokból, amiket már nem fogsz tudni bepótolni.

Az nem igaz, hogy ráértek 50 éves korotokig csajozni. 50 évesen már szinte nagypapa korban lesztek, szerintetek kinek fogtok kelleni? Normális ember kb. 25 éves koráig már túl van 1-2 komoly kapcsolaton, pár kevésbé komoly is volt már, és ebben a korban a családalapításon kezdenek gondolkozni. De nyugtassátok csak magatokat azzal, hogy a tapasztalatlan férfiak ugyanannyit érnek, mint a tapasztaltabbak, és hogy a normális nőket nem fogja zavarni. Aztán majd ki fog derülni, hogy ez egyáltalán nem így van.

2015. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!