Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ekkora férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora férfitöbblet a társkeresőkön? Ezek brutális adatok.

Figyelt kérdés

Hiába írják ki a társkeresők, hogy pl. 54% férfi és 46% női felhasználójuk van. Ez hülyeség. Amikor rákeresek, mennyi társkereső van a 18-30 éves korosztályban nőből és férfiból, akkor mindenhol ilyen horror 4-11x annyi férfi van!


(A legkisebb a különbség Budapesten ahol "csak" 4,7x annyi a férfi társkereső ebben a korosztályban, a legnagyobb különbség Győr-Moson-Sopron megyében, ahol 10,3x annyi a férfi társkereső)


2016. szept. 1. 15:38
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Gondolom a férfiak hajlamosabbak beregisztrálni ilyesmire, és soknak kapcsolat mellett is van profilja.
2016. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert a férfiak többsége nem csinál abból gondot, ha éppen kapcsolatban van. Ugyanúgy beregisztrál társkeresőre.
2016. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Írd már le konkrétan, hogy melyik társkeresőröl van szó!

Mert én soha nem találkoztam olyannal sem, hogy 4-szer annyi férfi lenne, nem hogy 11-szer több.

A szexpartnerkeresőkön van ilyen arány, meg hasonlókon.

Így ezt bemondásra nem fogom elhinni, bocsi.

2016. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát elég durva. Mondjuk én hamarabb vágnám el a torkomat egy evőkéssel minthogy társkeresőkre meg ilyen szarokra felregisztráljak.
2016. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
#2 nők többsége se csinál ebből gondot.
2016. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

#3: Én sem hittem el, így most megnéztem a parom.hu-t (ez jutott eszembe). Az adott korosztályban fényképes regisztrációból férfi: 5732, nő: 1846.


A pasik jelentős része csak kalandozni akar.

2016. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
A nők között ritkább az, aki dugás miatt felmegy társkeresőre, ott szinte csak azok vannak, akik komoly kapcsolatot keresnek. Pasasok közül viszont ott vannak azok, akik komoly kapcsolattal etetik a nőket, pedig csak szeretőt meg egyéjszakást akarnak... persze, hogy többen lesznek így.
2016. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Mert a nők nem szorulnak rá. A férfiakat senki se szólítja le az utcán, senki se kér tőlük randit a való életben.
2016. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
A nőknek nem élet-halál kérdés sem a szex, sem a komoly kapcsolat. A pasik legtöbbje viszont ezek nélkül élni sem tud.
2016. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy nő kicsit is szebb, mint a halál, és nem teljesen őrült, hanem maximum félig, már nincs rászorulva a társkeresőkre. Oda csak azok regisztrálnak, akiknek semmi sem elég, vagy mindenki menekül tőlük. Egy férfi, ha már nem olyan szép, vagy nincs kisugárzása, már rászorulhat(na) ilyenre (ha lenne értelme).
2016. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!