Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nő rendszeresen összeveszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő rendszeresen összeveszik velem, majd később békülni akar? Ez miért van és mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati témakörbe is feltehettem volna a kérdést, de már több nőnél is tapasztaltam, olyannál is, akivel nem jutottunk el odáig, hogy legyen köztünk valami. De volt ilyen élményem barátnővel is.


A jelenség amire figyelmes lettem, hogy az illető hölgy besértődik valami miatt és eltávolít maga mellől. Vagy szakít velem vagy megszakítja az ismeretségünket. Majd később megbánja a tettét és békülni akar. Vagy én bírom jobb belátásra. Ilyenkor általában elmagyarázom, hogy mit csinált és hogy azért nem kapálóztam utána, mert elhagyott vagy kijelentette, hogy nem kér belőlem.


Többnyire, amik kiváltják ezt a reakciót az említett hölgyeknél, azok számomra apróságoknak tűnnek vagy véletlennek. Nem tudnám feltételezni, hogy képes ezt a dolgot támadásnak vagy bármi ilyesminek feltételezni. A viselkedésén viszont tényleg berágok és egy ilyen húzás után nem is nagyon keresem a társaságát. Érdekes, hogy később amikor elmagyaráztam az adott hölgynek, hogy mi miért történt, akkor megbánta a tetteit és úgy tűnt, megértette amiről szó van. És örült is nekem.


De később újra és újra megteszi ugyanazt. Mintha generálná a konfliktust, vagy lejátszik valamit a saját fejében és ahelyett, hogy normálisan viselkedne, vagy kommunikálna velem, inkább megsértődik. Igazából nem tudom pontosan ennek az okát, ezért is próbáltam leírni.


Más is tapasztalt ilyen viselkedést? Ti hogy próbáljátok meg kezelni?


Nekem kicsit rossz ez a húzd meg ereszd meg játék. Főleg, ha az illető nő a barátnőm is és ilyenkor már érzéseket is táplálok iránta.


2016. okt. 15. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Néha én is tapasztalom saját magamon, hogy nincs valamihez türelmem, amin ideges leszek. Korábban azt hittem, hogy ezek mindig veszekedéshez/bántódáshoz vezetnek (és igen, tudom, hogy értelmetlen, de nálunk mindenki kiabál otthon, ha dühös, 1-2 óra alatt megnyugszik, aztán úgy csinálunk, mintha nem történt volna semmi).


Mikor összejöttünk a mostani barátommal, akkor teljesen meglepődtem, mikor észlelte, hogy valami rosszul esett és rögtön bocsánatot kért. Ezen elszégyeltem magam, és rögtön utána én is bocsánatot kértem. Azóta is ez megy (bár közben rájöttem, hogy az esetek felében nem tudja, hogy mi bajom). Szóval szerintem elég jó kizökkentő, ha nem mész bele a kiabálós körbe.

2016. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Drámakirálynő. Nem tudsz, mit kezdeni vele.
2016. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha több nővel is ezt tapasztaltad, akkor vagy nagyon "bevonzod" et a típust, vagy te vagy olyan, ami kihozza ezt belőlük.
2016. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!