Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom rendszeresen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom rendszeresen nem akar velem szexelni, akkor nem kíván? Vagy lehetnek egyéb okai is?

Figyelt kérdés

Olyan is van, hogy bár nem akar szexelni, nem szól, elkezdjük, és ha van is merevedése (ami ritka ilyenkor), akkor is hamar elmúlik.


Nem tudom, mit tehetnék, eléggé rontja az önbizalmam, hogy nő létemre kuncsorognom kell a szexért, és az esetek legalább felében elutasít. Nem tudom, mire vélni, ő váltig állítja, hogy nem velem van a gond, de mostanság a munkája sem stresszes, edzeni is eljár, de okot nem tud mondani, hogy miért nem, azon kívül, hogy "nincs kedvem". Ami persze, teljesen valid indok, de hogy ilyen gyakran ne legyen kedve...


Velem van a baj? Lassan másfél éve leszünk együtt, az első hónaptól kezdve együtt élünk, mindig is probléma volt, hogy alapból ritkábban vágyik a dologra, de hogy ennyire ritkán és ennyire ok nélkül legyen ilyen, az csak az utóbbi hónapokban van.


És minthogy kevés a szex, én frusztrált vagyok, ingerült, feszült, nyilván érzi ő is, és mint ördögi kör, én leszek a kis házisárkány, akihez nehéz vonzódni, ha mindig csak veszekszik.


Ezt leszámítva minden tökéletes közöttünk, szóval csak emiatt nyilvánvalóan nem szakítanék vele, de megoldást jelenleg nem tudok. Valakinek esetleg van ilyen jellegű tapasztalata, segítsége? Vagy nem vonzódik hozzám, és így értelmetlen a dolog? Mit mondtok?


Előre is köszönöm a segítséget.


Párom 29 éves, én 22 vagyok.


2015. júl. 18. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Megcsal, vagy nem szeret,nem kíván, vagy szociopata.

Nem veled van a baj, nem a te hibád!

2015. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
4%
lehet azt gondolja rólad hogy ribi vagy bocs de nálam elvárás hogy egy lány még szűz legyen illetve elítélem azt aki 18-22 évesen ba**szott már
2015. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg valami rejtett oka,trauma,mentális probléma lehet még.

1-es voltam.

2015. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Én szakítanék a helyedben, már így is biztosan túl sokat voltatok együtt!
2015. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2: eddig nem zavarta, hogy nem vagyok szűz, a másfél év alatt kifejezetten örült neki, és ha vele se akarnék szexelni, akkor eddig nem lettünk volna együtt. kétlem, hogy ilyen indokai lennének.


4: ezt nem értem.


többiek: köszi, bár nagyon okosabb nem lettem :D megcsalni nem csalhat meg, fizikailag nincs annyi ideje, mindig tudom hol van, gyakorlatilag egész nap kapcsolatban vagyunk így vagy úgy, bármikor ráírok neten vagy felhívom, tud beszélni, még munkahelyén is, szóval nem hiszem, hogy hűtlen lenne.

2015. júl. 18. 19:56
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, nem akarlak elkeseríteni, de volt ilyen kapcsolatom, ahol a végére nullával volt egyenlő az önbizalmam és ennek nem lesz nálatok sem jó vége. Nekem is mindig jöttek a kifogások, akármit csináltam. Nem emiatt lett vége a kapcsolatunknak, de visszanézve hamarabb kellett volna befejezni ezt a vergődést. (mondjuk nálunk nem csak ez volt a baj,de az egyik fő ok) Én a helyedben szakítanék, nem passzoltok össze az ágyban, szerintem ne várd meg hogy megvádoljon, hogy szexfüggő vagy, mert mondjuk többet akarsz vele lenni heti egy alkalomnál, amit úgy kell kikuncsorogni. Amúgy írhatsz privit ha akarsz beszélni róla.
2015. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Sok oka lehet. Lehet, hogy alapból csökkent a libidója. Lehet, hogy a másfél év alatt ez tovább csökkent, "megunt". Lehet, hogy egészségügyi problémák állnak a háttérben. Írod, hogy edz, biztos, hogy nem szed semmi tiltott szert?

Szoktatok erről beszélni? Ha igen, ő mit mond? Őt is zavarja ez, vagy szerinte ez így teljesen rendben van?

2015. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Alapvetően emiatt én nem szakítanék. Jobb a kettőnk közti kapcsolat annál, és nekem fontosabb ő, mint ez. A heti 1 az reális, én napi 1et szeretnék. Még nem vádolt meg szexfüggőséggel, bár azzal igen, hogy csak ezért szeretem. Ami aljas rágalom, szex nélkül is szeretem, pont ezért nem akarok vele szakítani. Tényleg nincs más gondunk, és ezt még el lehet viselni.


Edzeni edz, de nem szed szereket. Ő maga mondja, mennyire hülyeségnek tartja, egy barátjával edzenek, aki nagyon túlzásba viszi, mindig szidja, hogy szerencsétlen már megint amerikából rendelt valami port, mert itthon már be van tiltva. Nem támogatja a szereket, maradjunk annyiban.


Megunni lehet, hogy megunt, de erre milyen megoldások vannak? Másfél év után azért ez elég hamar van... Ha még legalább 30 (de inkább 40) évet aktív szexuális élettel akarunk kitölteni, akkor azért az, hogy másfél év után képes ráunni az egészre, elég szomorú jövőt fest. Én megvagyok sokáig szex nélkül, fizikailag, csak az említett "bacatan ku...va" szindróma lép fel közben. Akkor meg tuti elhagyna, ezért.

2015. júl. 18. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt a legrosszabbra gondolnál lehet hogy sokat melózik és állandóan fáradt... és nem veled van a gond.
2015. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem orvos véletlenül?
2015. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!