Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal és szép nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal és szép nők hány százaléka várja el az alábbiakat (külön-külön)?

Figyelt kérdés

Ahogy Tibi atya mondta, csúnya nőnek lenni olyan mint férfinak lenni, dolgozni kell ha nem akarsz éhenhalni. Na de most minket nem a csúnyák, hanem a fiatal és csinos, szép nők érdekelnek. Azoknak hány százaléka várja el az alábbiakat egy pasitól, akár alkalmi kapcsolatra, akár komoly kapcsolatra vágynak:


1. El tudja tartani a férfi jómódban és ne kelljen dolgoznia


2. Legyen kifejezetten jóképű a férfi


3. Legyen kidolgozott szálkás teste a férfinak


4. Legyen 180 cm fölötti a férfi


5. Legyen kifejezetten nagy pénisze (számot most nem írnék, mert itt irreális számok szoktak kijönni, mert van aki a faltól méri)


2016. okt. 15. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Két olyan nőt ismerek, aki nagyjából belefér a kategóriába.

Az egyik az 1. pontot várja el (bár ez nem igaz teljesen, mert dolgozni szeret a nő, csak elvárja a létbiztonságot - amúgy ő se éppen csóró, szóval csak vele azonos anyagi helyzetű társat keres, azzal is magasan van a léc...)

A másik, akit ismerek a 2. és 4. pontot várja el.

2016. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismertesd mit jelent számodra a szép nő! Ugyanis mi van ha valaki úgy gondolja,hogy szép de szerinted mégsem az.
2016. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*?
2016. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha a golddiggerek tetszenek, akkor számodra elég sok...
2016. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

1: Nem fontos egyáltalán. Egyébként is jómódú családba születtem, meg van mindenem, és én szeretnék dolgozni, különben halálra unnám magamat, ráadásul valamiből nyugdíjat is kell szereznem, mert nem lesz ott mindig valaki, hogy támogasson.


2: Mindenkinek más a jóképű, de a külső az fontos. Nézzen azért ki valahogy a pasi, mert én is adok magamra.


3: Nekem a sovány srácok jönnek be, szóval ez nem érdekel.


4: Előny, de nem várom el. 172 centi vagyok, szóval valamivel azért legyen magasabb nálam.


5: Nekem fáj a túl nagy pénisz, átlagméretet szeretem.


Lehet, hogy valakinek még ezek is nagy elvárások, de nem szokott ebből problémám lenni. :)


20N

2016. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én csak a negyediket várom el
2016. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki kihasználja a lehetőségeit. Ha ők ezt megtehetik, miért mondanák, hogy nekik jó az alacsony, kopaszodó, kisebbségi komplexusos, okjt végzett pasi? Megtehetik, hogy a jó pasit akarják.

Te is kihasználod azokat a lehetőségeket, amik neked adódnak, nem? Te se mondod valamire, hogy a rosszabbat kéred, ha kérheted a jobbat. Akkor meg mi a problémád?

2016. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

1. Ilyet nem várok el.


2. Átlagos, okés arcú srácok is teljesen rendben vannak. Főleg ha megfognak belső tulajdonságokkal.


3. Ne legyen dagi és ne legyen pálcika. De nem is muszáj izomállatnak lennie. Egy átlagos, vállas, szálkás férfi is rendben van. Tényleg csak annyira, hogy lássam érdekli őt valamennyire a teste: De azért nem kell napi 1-2 órákat kondiban töltenie.


4. Igen. Én magam 176 cm vagyok és a 180 cm az pont a minimum.


5. 14-15 cm már teljesen rendben van.

2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

1. Nem hogy nem várom el, még én AKAROK dolgozni, sosem hagynám, hogy bárki is eltartson. ("Azt szoktam mondani, hogy engem csak egy férfi tarthatott el - Apa, de ő is csak az első 20-21 évben).


2-3. Nekem tetszen. Mivel kb. minden harmadik srácban találok valamit, ami miatt vonzóna találom, ezért nem gondolnám, hogy válogatós vagyok. :) A mostani páromnak pl. egyáltalán nincs izmos teste, sőt. :)


4. Nálam legyen magasabb, de mivel 164 cm vagyok, ezért nem túl nehéz :D


5. Ez kicsit sem érdekel. (Természetesen ne mikropénisze legyen.) Tudja használni.


Persze, kérdéses, hogy én mennyire számítok szépnek..:)

2016. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyiket sem várom el.

a 4. és az 5. viszont igaz a barátomra.

2016. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!