Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt egyáltalán vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán vonzó, vékony, szép fiatal lányok, nők?

Figyelt kérdés
A kommentekben gyakran látom dicsekedni a nőket, hogy ők milyen bomba alakúak és szépek, mégis amikor képet kapok itt, csak csúnya, átlagos vagy túlsúlyos lányokat látok!
2016. máj. 22. 15:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%

Es te jol nezel ki? Vagy te is valami rondasag vagy aki szep nore vagyi..


26N

2016. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%

Én eddig három lánytól kaptam képet (konkrétabban facebook profilt és jelölést) és mindegyik remek formában volt és nagyon jól néztek ki.

Ha nem Xszáz km lett volna a távolság, akkor még ismerkedni is lehetett volna velük.


Tehát vannak.

2016. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
35%

Aki tényleg annyira megütné nálad a mércét, az nem hiszem, hogy ezen az oldalon van.

Egyébként relatív, hogy kinek ki a vonzó, vékony, szép.

Értsétek már meg, hogy a külsőt senki nem tudja bekategorizálni!

2016. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
57%
Itt képet is kell küldözgetnünk magunkról???:) Jobb ha elhiszed, hogy szép vagyok, fiatal és hosszúcombú! Mondjuk az egyik jellemzőmet tutira kamuztam. :)
2016. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
48%
Láttam már nem egyet. De ez önmagában kevés, mint a vasárnapi tízórai. :)
2016. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
30%

#2

Én is kaptam már facebook profilt, aztán kiderült, hogy csak kamu volt, és másét küldte el. :) Nem egyeztek a facebookon szereplő adatok azokkal, amiket hazudozott.

2016. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
#1 Én jól nézek ki...edzett vagyok, magas, helyes, fiatal...tetszettem is nekik.
2016. máj. 22. 15:56
 8/46 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok meseszép de átlag feletti igen. Persze nincs tökéletes alakom és van rajtam pár kiló plusz de én így érzem jól magam és így is vonzónak tartanak. 21/L
2016. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Szóval dagadt vagy...
2016. máj. 22. 15:58
 10/46 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Lökjél már ide meseszép férfitestedről egy képet!
2016. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!