Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan mindenem, túl jó dolgom van, de én csak normális életre vágyom? Vajon teljesülhet az álmom? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Gazdag, elkényeztetett fiú vagyok, kényelmes életet élek, szinte már idilli, nem csinálok szinte semmit, csak a lábamat lógatom, utazgatok, síelek, bulizom, jókat eszem, iszom, egyetemre is úgy járok be, mintha csak egy hobbi lenne. Mindig is tudtam azonban, hogy valami hiányzik, mostanra rá is jöttem ,hogy mi az. Teljesen más életre vágyom. Nem érdekel a pénz, nem akarok nagyzolni, hidegen hagynak már a burzsuj programok.


Egyszerű, nyugodt, szerény életre vágyom. A jövőben családot alapítanék, és szeretetben, békességben élnénk, odafigyelnénk egymásra, olyan munkát végeznék, amit szeretek, jó szakemberré szeretnék válni, megpróbálnám kihozni magamból a legtöbbet.


Egyedül az a bökkenő, hogy abszolút nincs szerencsém a társkeresésben, főleg a felszínes lányokat vonzom be, illetve olyanokat, akik bár szimpatikusak, de pont nem jönnek be.

Azok a nők viszont nem kíváncsiak rám, akik engem igazán érdekelnek. Az mondjuk tény, hogy első ránézésre egész biztos, hogy nem azt a benyomást keltem, mint aki komoly kapcsolatban gondolkodik. Amúgy én jól elvagyok egyedül is, akár évekig is. Csak azért, h legyen kapcsolatom, nem fogok összejönni akárkivel, de attól még sokkal boldogabb lennék, ha lenne egy társam. Nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam, akikkel komolyabban összejöttem volna, de ők pont nem viszonozták a dolgot.


2016. okt. 2. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
jaj, de tudlak sajnálni!
2016. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na ugye,hogy a penz nem minden..:)


Amugy meg nem tehetsz mast,mint nyitott vagy es ismerkedsz.

2016. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként jó pár olyan embert ismerek, akik helyből úgy állnak hozzám, mint az #1-es válaszoló.
2016. okt. 2. 14:12
 4/13 anonim válasza:

Ez most olyan szitu melyben más szívesen cserélne veled mint például én..

Van barátnőm , de pénzem nincs (sok).

Várj az igazira.

2016. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Talán eljutottál arra a szintre, hogy rájöttél, az értékeli igazán a dolgokat akiknek kevesebb jut. Mert utazhatnék mondjuk egyiptomba megnézni a piramis évente 3szor is. Nem úgy emlékeznék rá vissza, mint egy felejthetetlen dologra, mint mondjuk egy olyan, aki 10 évente, ha megengedhet magának ilyen nyaralást. Az ember jobban értékeli az ehhez hasonló dolgokat.

Viszont költözés véget tudom milyen fél évig zuhany nélkül(fürdőszoba felújítás). Akkor értékeled igazán a dolgokat ha nincs. Becsüld meg, hogy ilyen helyzetben vagy!

2016. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tök igazad van, "akárkivel" nem érdemes semmit, majd...
2016. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy legyen egy kis vállalkozásod amibe esetleg van egy manézsered az irányításához és saját magadnak szakemberkedíj vagy bütykölj valamit.


Másképpen ha másnak dolgozol napi 8 órát + oda vissza út + kaja szünet ami nincs a 8 órában semmi nagyon kevés időd lesz a családodra.. sőt ha munka előtt nem jössz össze valakivel més ismerkedésre se lesz sok időd. Az agyamat használva dolgozok de őszintén mivel önlelátóan élek teljesen miden nekem kell meg csinálnom a lakásban, úgy hogy időm sincs igazán ismerkedni.

2016. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akik megítélnek, azokkal ne törődj, mert azok pénzéhesek. Ha valaki szerint a pénz nem boldogít, abból a gazdag ember boldogtalansága is együttérzést vált ki.

Az egyetem, amire jársz, az tetszik? Beleillik az álomképedbe? Milyen szak?

2016. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es, csak ezt a barátnődnek ne mondd el.
2016. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy a kérdés sztem kamu.
2016. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!