Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet oka annak, hogy valaki nem keres magának lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, eddig sosem volt barátnőm, csak most szánom rá magam a keresésre, bízom benne, hogy menni fog előbb-utóbb.

Külsőre elég átlagos srácnak tartottak mindig is, nem lenne gond barátnőt találni, volt már azért egy pár visszajelzés a lányok részéről, de valamiért nemhogy én nem kerestem a kapcsolatot, de még a jelzésekre sem reagáltam komolyan (valami kifogásolni valót mindig találtam a lányokban). Volt 1-2 olyan lány, aki rettentően tetszett, de azok mindenkinek.

Nem tudom, normális-e ez, vagy valami hézag van? Válaszokat köszi.



#barátnő #érdektelenség #Jobb későn #mint soha
2016. okt. 16. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Próbálj csak megkeresni egyet, rögtön nem lesz egy visszajelzés se. :D
2016. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Addig örülj míg legény vagy.... Hidd el.A nők csak tönlreteszik a férfit.
2016. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) 19 éves lány vagyok, és pontosan azt gondolom, amit te, nekem sem volt még barátom, volt jobb dolgom is, mint "pasizni". Meg hogy őszinte legyek, nem is találtam erre érdemes srácot, akivel komolyabb is lehetne. Bár gondolom a lányok között is nehéz normálisat találni. Szóval szerintem nem furcsa, bár igen, nekem is hiányzik már valaki, már unom, hogy egyedül vagyok. Azt vettem észre, hogy aki jobban benne van az életben, és kevésbé ez az elemző és elgondolkodó, mérlegelő típus az gyakrabban él kapcsolatban. Én pl ilyen vagyok, nem a társasági életem az első :)
2016. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!