Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem féltek, hogy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek, hogy társkeresőn valami pszichopatába botlotok, aki később zaklatni fog, vagy legalábbis akkorát fogtok csalódni, hogy az ismerkedéstől is elmegy a kedvetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Már nem társkeresőzök, de régen kipróbáltam. Volt jó sok randim,és mindig olyan helyen találkoztam,ahol sok ember volt,barátaimnak előtte mindig elmondtam, hogy pontosan hol vagyok és mikor.


Csalódás pedig akkor volt, ha például egyáltalán nem úgy nézett ki az illető, mint a fényképeken...

2016. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
De, ezért nem társkeresőzöm. De egyébként minden társkereső ismerősöm belefutott valami komolyan ketyós emberbe, de szerencsére soha semmi komoly nem lett a dologból.
2016. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor társkeresőztem, nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben.

Ezért nem adtam ki személyes infót (se cím, se munkahely, se más), és a telefonszámom is csak az első randi után adtam meg.


Találkozni pedig nappal, forgalmas helyen: biztos, ami biztos.

Aki pont csak este 10 után ért rá, és inkább csak átugrana hozzám beszélgetni, az eleve felejtős.

2016. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha társkeresőzöl, szinte elkerülhetetlen, hogy ne találkozz olyan emberekkel, akik már szinte pszichopatának számítanak. Az esetek nagy részében ez írásbeli kommunikációval kiszűrhető, de sokszor csak többszöri találkozás után derült ki, hogy milyen a másik. Ezért kell olyan helyre szervezni a találkozót, ahol emberek vannak és nem vagytok egyedül.
2016. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként aki hosszabb ideje társkeresőn próbálkozik, egész regényt tudna írni a "különös" emberekből. Én már nem vagyok rajta, de a teljesség igénye nélkül volt olyan, aki a kért egész alakos fotó helyett a péniszét küldte el fotón. A másik bezabált a találkozó előtt fokhagymával és végig az exére panaszkodott. Egy harmadik azt nehezményezte, hogy az általa meghívott hölgy képes volt a cukrászdában az üdítő mellé még süteményt is kérni, amikor megkérdezte tőle, mire hívhatja meg.Nekem szidta, közben meg akart hívni egy kávézóba..... A következő még jóformán oda sem ért a találkozóra, alig mutatkozott be, már csókolózni, fogdosni akart. Egy másiknál abban merült ki a romantika, hogy állandóan több tíz kilométeres kerékpártúrákat szervezett, ez volt nála az ismerkedés és az orgazmus csúcsa. Napestig tudnám sorolni.
2016. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
62%
Itt jobban félnék.
2016. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Alapból is az van, hogy a neten ahhoz, hogy elolvass egy üzenetet, ahhoz neked kell megnyitnod, szóval egy társkeresőn max akkor tudnak zaklatni, ha ehhez te is aktívan hozzájárulsz: megnyitod a lebelét és elolvasod. Márpedig ha valakiről már tudod, hogy tőle nem akarsz több üzenetet olvasni, akkor a világ legtermészetesebb dolga, hogy nem fogsz aktívan tenni azért, hogy mégis elolvasd.

Ráadasul minden társkeresőn, közösségi oldalon, chat alkalmazáson stb-n van lehetőség letiltani / törölni a másikat, szóval azon rettegni, hogy jujj, majd biztos zaklatni fognak a társkeresőn, az egy orbitális nagy baromság és műhiszti.


A csalódás meg az élet része, tehát ha azért nem mernék belevágni dolgokba, mert jujj, mi lesz, ha véletlenül csalódom, akkor egyszerűbb már rögtön golyót repíteni az embernek a saját fejébe, mert másképp elkerülhetetlen, hogy időnként ne csalódjon az ember.


De nem is értem a kérdés által sugallt "logikát": inkább nem is próbálok ismerkedni, mert nehogy elmenjen a kedvem az ismerkedéstől...

2016. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

#5-ös Te jézus mária :O

Tudnál még sorolni párat? :D

2016. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!