Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy megtetszett egy külföldi srác/lány, de féltetek a komolyabb ismerkedéstől a külföldi nyelven való boldogulás miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek ismerkedni és beszélgetni, viszont úgy vagyok vele hogy nem tudom úgy kifejezni magam,illetve kiadni a valódi személyiségemet-humoromat ha más nyelven beszélgetek,ismerkedek valakivel.Persze ez a nyelvtudással függ össze,de nagyon cikinek érzem ha nem jutnak eszembe szavak és akkor elkezdek ott makogni valamit..Tetszik egy srác,el is kezdtünk beszélgetni de van bennem egy kis görcs ez miatt hogy mi lesz ha például elmegyünk valahova kettesben...Veletek volt már hasonló? 22/L
2016. ápr. 3. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Nem, mert a külföldiek általában vagy túl büdösek (lsd keleti régiók), vagy túl liberálisok és jólétükben elbutultak.
2016. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,én sem tudom úgy kiadni magam még, bár ez egy induló kapcsolat. Szerintem ha komolyodik,régebb óta együtt vagyunk,akkor minden rendben lesz.Neked is csak azt tudom tanácsolni, ha megvan a vonzalom, a bizalom,megszeretitek egymást,működni fog idegen nyelven is :)
2016. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsolat lehet belőle, tanulhatsz belőle.

De pontosan az a helyzet amit te is írsz, nem fogod tudni kifejezni, átadni a teljes személyisédeg. De 22 évesen ez nem egetverő probléma, úgysem lesz életreszóló a dolog.

2016. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2016. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolat járt a fejemben nekem rövid ideig, de attol féltem egyszer igazán h a különboző kultura miatt vajon működött volna e kapcsolat hosszutávon. Mert valahol az a szokás(mondták nekem, akik abbol az országbol származtak és olvastam is) h gyorsan házasodni és családot alapitani (és ALLITOLAG a szuloket is eltartani) nem arrol van szo h nem szeretnék házasodni vagy egy gyermeket, esetleg kettőt, de ezek igen komoly dolgok(anyagilag is) amiket nem rövid idő alatt kellene véghezvinni.
2016. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ugye egy orszagban eltek? Az ilyen kapcsolatok gyakran abban buknak el, h csak Facebook ismeretsegek. Ha egy orszagban eltek akkor az ottani kultura mar kozos nevezo. En kulfoldon elek es a parom is itt el de o egy masik orszagbol jott mint en. Mikor 4 eve megismerkedtunk en is kicsit feltem, pedig normalis europai es a kozos nyelvet is mindketten jol beszeljuk. De mar eszembe sem jut ilyen, neha van h nem ertjuk meg egymast, de altalaban humorral tudjuk kezelni. En nem erzem, h mas ember lennek ezen a nyelven. A kulturalis kulonbsegek meg neha elojonnek, de mint irtam en sem Magyarorszagon elek ugyh nem ragaszkodom foggal korommel a magyar kulturahoz, az ittenibe probalunk beilleszkedni kozosen. Szerintem siman mukodhet bar nen tudom mik a parameterek de ez ne tartson vissza, ha elore felsz midnentol semmit sem fogsz megtapasztalni
2016. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, h így viszont biztos lehetsz benne, h cska a külsőd miatt lesz veled, a össze is jöttök, hiszen a személyiségedet nem ismerheti. Az ilyen kapcsolat meg kérészéletű.
2016. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tavaly megismertem interneten egy amerikai lányt. Az egész úgy indult hogy én nyelvet szerettem volna tanulni, volt egy kis alapom és azt felfejleszteni.

Odáig fajult a társalgás hogy már mindent tudtunk egymásról és szóba jött hogy találkozzunk. Meghívott magához USA-ba de féltem az utazástól és attól hogy nem tudok jól angolul de nyugtatgatott hogy nem baj, majd belejövök és elég ha csak azt nézem hogy már most jobban tudok angolul mint az ott élő mexikóiak :D

Végülis úgy döntöttem hogy megyek és nyár környékén utazok ki hozzá egy kis időre. Nem mondom hogy most sincs félelmem azzal kapcsolatban hogy nem megy majd olyan jól az angol élesben de ő tisztában van azzal hogy hiányos a nyelvtudásom és ő is azon van hogy megértsem amit mond.

2016. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!