Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai férfiak miért érik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak miért érik be sokszor kevesebbel?

Figyelt kérdés

Sajnos több példa is van a szemem előtt. A férfinak vannak elvárásai, de feladja őket, és komoly kapcsolatba kezd egy olyan nővel, aki amúgy nem hozzá illik, sok köztük az ellentét, de a pasi már nem akar bajlódni a kereséssel, vagy tudom is én, talán úgy érzi, kifut az időből..

Értem én, hogy bennünk van az, hogy most vagy soha, de azért ezt jobban át kéne gondolni szerintem.

A családomban is van ilyen, egyszerűen stagnálnak, semmi értelme, de nem szakítanak, mer félnek, hogy már nem találnának mást, pedig könyörgöm, 20-on évesek...


Előre is köszönöm az ellen és mellette érveket, bármiféle hozzászólást, egyszerűen érdekel, miért döntenek így, mi az a rendíthetetlen ok, ami miatt belemásznak egy "zsákutca" kapcsolatba, és sosem találják meg az igazit. (értsd:akivel kevésbé nehéz együtt élni, jól kijönnek, bíznak egymásban)



2016. okt. 16. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mai férfi vagyok, és nem érem be kevesebbel.
2016. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy kivétel vagy, sajnos a környezetemben élő férfiak 80%-a beéri, és folyton csak a panaszkodást hallom. Köszönöm a válaszod.
2016. okt. 16. 13:23
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Én sem érem be kevesebbel, csak ez már kezd elég rosszul elsülni, mert 23 éves létemre még sose volt kapcsolatom, és már bevallom, egy kicsit félek, hogy kevésbé vagyok emiatt vonzó a velem egykorú lányok szemében. Nem óriásiak az elvárásaim, külsőre az átlagnál egy kicsit szebb lányok tetszenek, belsőre van talán magasabban a léc, és sajnos nem találtam még magam mellé barátnőt. Nem mondom, hogy nem gondolkodtam még el azon, hogy olyannal jöjjek össze aki nem feltétlenül az esetem. 23/F
2016. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

ha nincs ló, akkor jó a szamár is sokaknál. Bár ez a nőkről is elmondható. a lényeg, hogy nehogy egyedül legyenek, mert az milyen ciki már...


beteg ez a mai generáció.

2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Én azt látom, hogy többnyire akkor van ez így, mikor egyes igényekből lejjebb adnak, míg másokból nem.

Magyarán inkább együtt van egy hisztérikával, csak a lényeg, hogy jól nézzen ki. Aztán panaszkodik, hogy milyen sza.r a kapcsolata.

Fordítottjára is van példa, és nem is egy. Amikor a belső értékeket tartja fontosabbnak, és ha ezeket egy csúnyácskább lányban találja meg, akkor is tesz egy próbát. Érdekes módon, ilyenkor sokkal gyakoribb, hogy működőképes, (meg merem kocáztatni, hogy boldog) kapcsolat lesz belőle. És az se ritka, hogy a nő kivirul a szeretettől (pl. fogyni kezd, hajat változtat, és egész jó kis nő lesz belőle.)


Valószínűleg akikről te beszélsz, ott is az a gond, hogy van olyan elvárás, amiből nem fog lejjebb adni, és keres olyat, aki annak megfelel, másban viszont gyengébb. Jó külső - rossz belső.

2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: nyugodj meg, nekem sem volt még barátom, pedig én sem vagyok sokkal fiatalabb nálad. Remélem találsz egy fantasztikus viselkedésű, szép és okos lányt :)

Utolsó válaszoló: Igen, én is íy gondolom, de van egy olyan is aki a külső "zsánerének" pont az ellentettjével van együtt, és belsőleg is idegeli... nos az azért már szerintem elég furcsa.


Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 16. 13:43
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs tökéletes nő. A homokosok vannak előnyben, meg azok, akik nem vágynak tartós kapcsolatra, legfőképpen nem gyerekre. Én most tartós de nyitott kapcsolatot szeretnék, úgy hogy még gyereket is akarok. Nem is azért kell nyitottnak lennie, mert megállás nélkül más nővel akarok kefélni, hanem csak hogy meg legyen a lehetőség, ne feszítsen a "milyen lenne mással" kérdés. Meg hogy hazudozás, gyanakvás nélkül tudjak néha más nőkkel szextől függetlenül is bensőséges kapcsolatot kialakítani. Talán az is elég lenne, ha havonta egyszer mindenféle hazudozás nélkül elmennék egy normális (nem útszéli) prostihoz. A hasonló korú nők 99%-nak már az ilyen gondolatok is felháborítóak, nemhogy megfontolná, hogy hagyhatnánk nagyobb szabadságot a másiknak, talán úgy mindenki jobban járna. Eddig reménytelennek tartottam, hogy találok ilyen nőt, úgyhogy maradt a kompromisszum. De gondolkozom rajta, hogy feladom a gyerektervet, és inkább maradok a rövid kapcsolatoknál. 40f
2016. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tökéletes nő valóban nincs.:)

Nos, lehet sok nő vitatkozna a nézőpontommal, d én úgy gondolom, a férfiaknak mindig is benne lesz a fejében, milyen lenne mással, és nyilván lesznek fantáziái, és ha gátolom ebben, azzal csak rosszabb lesz. Most nem azt mondom, hogy menjen prostikhoz, vagy egyéjszakásra, de ha ez az, ami megmentheti a kapcsolatot, akkor nyilván megbeszélnénk és közös nevezőre jutnánk. Most a fantáziái nem fognak megszűnni, ha megtiltanám (amihez amúgy nincs jogom) akkor sem, tehát inkább élje ki magát, úgy, hogy közben engem szeret.

2016. okt. 16. 13:57
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy miért? Mert aki kicsit jobban néz ki csaj, el van szállva, beképzelt és belevaló csávókkal foglalkozik csak.
2016. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Mit tudnak tenni, mst őszintén? A nők elvárásai csak női fognak, főleg ha Klingonné megnyeri a választást. Örülnek, hogy találtak egy olyat aki legalább eltűri őket...
2016. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!