Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt érik meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt érik meg egy férfi arra hogy feladja a legénylakását?

Figyelt kérdés

A barátom 30 éves, saját lakásában él. Ha a haverok úgy gondolják, akkor éjfélkor is beugorhatnak, az egyik haver nagy füves, megkínál mindenkit, megy a buli.

Én vagyok az első komolyabb barátnője a barátomnak, majd' 9 hónapja vagyunk együtt, a hétvégéket már nála töltöm. Mégis az összeköltözés csak felemlegetés szintjén történt meg, mivel saját bevallása szerint át kell állnia arra a gondolatra hogy a haverok majd nem jöhetnek át éjszaka bulizni ha akarnak.

Én normálisan együtt szeretnék (már) élni a párommal, együtt vacsorázni, sportolni és együtt elaludni. Ez volt mindig is az álmom hogy együtt lakjak a szerelmemmel.

Szerintetek meddig kell még várnom? Kezdek türelmetlen lenni, 30 évesen olyan nehéz váltani? Nem börtönbe készül, csak másféle élethelyzet lesz. Hát nem az az álma egy pasinak is hogy együtt lakjon a szerelmével???


2016. ápr. 20. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi sosem fog :D Az én barátom 23 és tök normálisan együtt élünk, kb a 2-3. hónaptól.
2016. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondta neked, hogy időt kér. Problem? Nálunk, egyedülálló srácoknál nem megy ám ez csak úgy egyik napról a másikra, csak mert te így döntöttél. Ha normális, akkor nyilván törekedni fog rá, hogy a kanbulik lassan a múlt emlékei legyenek. Szóval lehetnél kicsit türelmesebb, 9 hónap egyáltalán nem is olyan nagy időintervallum.
2016. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nála ez már nem az életkor miatt van,egyszerűen így szeret élni és ezt még érted sem hajlandó feladni.Csak húzza az időt mielőtt kiböki,hogy ez neki nem fog menni.Ha mégis rá tudod beszélni akkor is boldogtalan lesz,bezárva érzi majd magát.
2016. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt szerintem pár napja már megkérdezted.

Te ismered, neked kell tudni, mikor érik meg. De ebből a bulizós-füvezős témából én arra következtetek, hogy még bőven nincs itt az ideje. Biztosan van valami egyéb defektje is, különben ennyi idősen már több kapcsolata is lett volna.

2016. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm az biztos nem én voltam. Milyen egyéb defektekre gondolsz? 9 hónap alatt el tudott volna még titkolni valamit? Rajtam kívül egy barátnője volt eddig valamint szexkapcsolatai.
2016. ápr. 20. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez az a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

Gondolom még véletlenül sem te írtad ki.... Ugyan már.

2016. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, látom le is lett pontozva rendesen. :D
2016. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!