Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők önbizalom növelésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők önbizalom növelésre használják a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Soha nem válaszolnak a levelekre, teljesen mindegy, hogy egyedi vagy sablon levél. Emellett nincs összefüggés a között sem, hogy, hogy néz ki az adott nő (átlagos, szép).


Nem, nem vagyok csúnya, dagadt!



2016. okt. 18. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy sem csúnya, sem dagadt, valószínűleg egyszerűen átlagos, ezért a társkereső oldalakon lehúzhatod magad a WC-n. Az a fotogén "hejjespaseeek" terepe. Tegyél egy próbát más képével, majd meglátod mi lesz :DDDD
2016. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Társat szeretnénk találni, a magunk kategóriájában!

De ha pl: egy magas nőnek egy alacsony férfi ír, ne lepődjön meg, ha nem érkezik válasz, hiába a jól megírt levél dacára.

2016. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Társat szeretnénk találni, a magunk kategóriájában!"


Nos, tegnap ismerkedtem egy nővel, amikor megláttam a fotóját, nyeltem kettőt, de ismerkedtem vele még azért tovább, nekem nem annyira a külső fontos jeligével.

Ő meg felszívódott, majd később megírta, nem jövök be neki...

A munkahelyemen van egy nagyon szép nő, és régebben simán össze tudtam volna vele jönni, de akkor volt kapcsolatom.


Valahol itt lehet a gond, az interneten mindenki egy ködbe burkolódzik, a másik fél a hézagokat kitölti az ideáljának megfelelővel, majd kap az adott nő 97 levelet, ezáltal az önértékelése a csillagos égben lesz.

Legyen bármilyen rusnya.

Ha meg találkozik az életben valakivel a netről, utána meg dühöng, hogy azokaszemétférfijak csak szórakoznak, pedig ő egy csodálatos asszony.

2016. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Társat szeretnénk találni. :D jaj hagyjuk már... Ha nők társat szeretnének találni az teljesen másképpen nézne ki. ez a "szeretnénk" kicsit erős, túlzott.. Még mindig az a helyzet neten, és ezt több férfi is állitja, nagyon sokan, hogy nem irnak vissza, nem válaszolnak, 2 mondat után lelépnek stb..

Szerintem az van, hogy rávannak állva a hibák felkutatására, keresésére a nők, azt nézik egy férfiban mikor hibázik, mikor lehet feszkót kelteni, drámai helyzetet elő állitani, vagy hogy csak még inkább fusson a férfi. Sok nő szerintem ilyen társ keresőkön csak úgy fent vannak, de nem veszik komolyan, nincsennek rákényszerülve, mert tudják hogy nekik élőbe is ott a béla meg a pisti, akik folyamatosan tepernek érte. Netet meg csak önbizalom épitésre, dicséretre vár, ja és hogy megtanulják ezt az alpári viselkedést a sok férfin..a lerázást, abba nagyon profik. De az hogy "szeretnének" a számok még se ezt bizonyitják.. még mindig 1:1000 arányba van egyedülálló férfi többlet, akit sorra elküldenek a nők.

2016. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy a társkeresőn lévő emberek többségének nagyon irracionális az énképe, csak azzal van tisztában, hogy ő mit/kit keres, az nem érdekli, hogy a másik elképzeléseibe belefér-e.

Amikor társkeresőztem, részletesen kifejtettem, hogy milyen társra, milyen kapcsolatra vágyom, és olyanok írtak, akik ezzel köszönőviszonyban sem voltak.

Egy ideig még szorgalmasan írtam az elutasító leveleket, de kb. 90%-uk nem volt képes elfogadni, hogy nem őt keresem. Vagy győzködni kezdtek, hogy azért adjak nekik esélyt, vagy elmondtak mindenféle felszínes cafkának.

Nem hiszem, hogy illúziókat kergettem volna, mert azóta már megtaláltam az elképzeléseimnek megfelelő társat.

2016. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Társat szeretnénk találni, a magunk kategóriájában!

De ha pl: egy magas nőnek egy alacsony férfi ír, ne lepődjön meg, ha nem érkezik válasz, hiába a jól megírt levél dacára."


Hát én azért eleinte eléggé meglepődtem, hogy a mai "nők" része akkora suttyó paraszt, hogy egy válaszlevélre se méltatja a másikat.


Egy idő óta viszont tényleg nem lepődök meg ezen.

2016. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most figyelj.


Leírom matematikailag.


Nem vagy "hejjes" + próbálkozol => egy kategóriába kerülsz a bűnözőkkel.


Innentől fogva pont annyit tesz ellened, amennyit a helyi szokásjog/törvény megenged.

Itt annyit tehet hogy nem válaszol, varánuszarcot vág.

USA törvények alapján feljelenthet zaklatásért - Meg is teszi!

2016. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de mért válaszolnánk egy olyannak, aki nem vette figyelembe, hogy tegyük azt 180cm magas vagyok? (ha már az említett példánál vagyunk)

Jártam már úgy, hogy csak beszélgetni akartam, chatelni valakivel, és nem érdekelt, hogy hogy néz ki, ki ő valójában. A beszélgetés vele nagyon jó volt, teljesen megtaláltam benne a lelkitársam, de a hideg zuhany akkor ért, amikor megnéztem tüzetesebben a lapját. Sajnáltam, csalódott voltam, mert ha ezt egy olyannal teszem, aki még a "belefér" fokozat akár alsó lépcsőjén áll, akkor is lehetett volna belőle valami. De így nem lett, csak időpocsékolás, és szívfájdítás.

2016. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Bocs, de mért válaszolnánk egy olyannak, aki nem vette figyelembe, hogy tegyük azt 180cm magas vagyok? (ha már az említett példánál vagyunk) "


Mert - hacsak nem írtad bele egyértelműen az adatlapodba, hogy bocs, de csak nálam magasabbakat keresek, ez számomra nagyon fontos, ezért kérlek, ha nem éred el a X centi magasságot, akkor ne húzzuk egymás idejét -, akkor férfi nyugodtan feltételezheti, hogy lehet, hogy számodra ez nem olyan fontos (elvégre nem gondolatolvasó), és hogy más tulajdonságaival esetleg tud "kompenzálni". Látott már azért olyat a világ, hogy a lány akár lényegesen magasabb, mint a fiú.


Nehogy már a pasinak kelljen azon rágódnia, hogy vajon elég jónak fogod-e tartani magadhoz, ezrt rád merjen-e írni.

Azt majd te eldöntöd, hogy szerinted számodra elég jó-e a jelentkező.


De az alapvető emberi udvariasság és tisztelet a másikkal szemben az lenne, hogy ha ő kultúráltan és udvariasan közeledett, akkor ezt te ugyanígy fogadod. Ami ott kezdődne, hogy hajlandó vagy olyan szinten emberszámba venni, hogy az életedből kb. 15 másodpercet rászánsz arra, hogy válaszra méltasd, hogy bocs, de nem.


Mert tudod (dobpergés, nagy releváció következik) a férfiak is emberek, akiknek kijárna, hogy legalább ilyen szinten emberszámba vegyék őket. Még az alacsony férfiaknak is.


Vagy ha ilyen alap dolgok a mai nők többsége számára làthatóan ennyire földönkívüli ötlet (márpedig a tapasztalat azt mutatja, hogy ez a helyzet), akkor meg igazán nem èrtem, hogy mire föl vannak olyan elvárások, hogy titeket emberszámba vegyenek, és ne csak egy darab húsnak..

2016. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
11:28-as elárulta magát, hogy csak a külső számít.
2016. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!