Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált Férfiak! Ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált Férfiak! Ti mennyi pénzt költötök válás után a közös gyereketekre? A gyerektartás összege nálatok hogyan alakul? A maradék pénzetekből ki tudtok jönni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 11:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
17%
Szia. Nos: 3 gyerekre a gyerektartás 60000. Maradék pénz? Azt sem tudom mit jelen. van még 80000 hitelem.telefonszámla 15,gáz 8,víz 7,tv-internet 8,villany 10. Rohadtul nem tudok kijönni. Az exem: egyedülállóként van nyilvántarva főállású anyaként: kap kb 80. Tőlem ugye 60. plusz mivel a pasijával él,ő is keres kb 200-t. Van igazság....
2016. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
65%

Nőként válaszolok bocs.

Egy gyermekem van, közös megegyezéssel havi 50.000-et kapok mint gyerektartás.Exemnek megmarad kb. 180-200 között.

2016. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
55%

De mivel sokat van nála is a lányunk, így visszaadok belőle minden hónapban valamennyit, mikor mennyit.

#2 voltam

2016. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
3%

Az attól függene. Normális válás esetén, normál pénzt, nem sajnálnám.


Ha más "macho" csávó miatt lépett le akkor papíron jó keveset, de a gyereknek adok ezt-azt mikor találkozom vele...


Ha egy szemét sárkány volt az exfeleség akkor meg majdnem semmit, inkább más dolgokban "adnék", de csak olyat ami a gyereknek kell (elviszem ruhát venni, befizetem neki a menzapénzt, iskolai kiránduláspénzt), a sárkány nem kap semmit.

2016. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%
Ha 80e hitelem és három kiskorú gyerekem lenne, nem telefonálnék el havi 15e forintot.
2016. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%
Villany nekem kb 3 ezer. Net kb 2500. Tv-t nem nézek... úgy sajnállak.
2016. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Egyes vagyok. Bármennyit telefonálok,akkor is ennyi. Sajnos hűségidős,amit még akkor vettünk amikor még "együtt voltunk". A tv-internet dettó..Elhiheted hogy visszamondanám ha tudnám. A villanyt meg nem én számolom ki. Emellett dolgozom, nem nézek tv-t. (múlt hónapban 282 órát). Sajnálatos módon, a rengeteg munka miatt nem foglalkoztam eleget a feleségemmel,így talált magának mást. Tehát annyi bűnöm volt hogy sokat dolgoztam.(soha nem bántottam, soha nem iszk,drogozok...).Lehet megkövezni hogy miért kellett ilyen drága telefon,internet, tv. Viszont akkor még megtehettük. Most már viszont ugye nem vagyok adómentes. Bruttó 280 a havi keresetem,ez nettó kb 180-t jelent. A hitellel ugyanígy vagyok, még akkor vettük fel amikor felújítottuk a házat,a másik része meg örökölt hiteles gk. Viszont a kérdés nem az volt hogy ki sajnál és ki nem, a kérdésre válaszoltam. Nem tudok kijönni.
2016. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 icu75 ***** válasza:
58%
Tóth Csabi arra nem gondoltál hogy esetleg a feleséged jól ellehetne az új pasijával,és esetleg te neveld a gyerekeket? Akkor te kapsz 80körül meg majd ő utal neked 60ezret 3gyerekre. Ja hogy abból se lehet fényesen élni?! :-o (na igen ezekre akkor kéne gondolni mikor megy a "nagybani" gyerekgyártás! Minek kellett 3?)
2016. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%
Valljuk be 3 gyerekre 60ezer...lóf.sz! Az, hogy van egy pasija, nem jelenti azt h otthon minden fillért lerak az asztalra. Lehet a pasinak is hitele, stb. Nem azt mondom h sajnáljuk az exed, mert az ő döntése volt...csak neked most havi 60 minuszod van, neki meg jóval több a gyerekek miatt!
2016. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok! Arról nem beszélve h elég szép a fizud! Aki 100-at keres havonta az hogy oldja meg a mindennapokat?
2016. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!