Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a fiút akit legutóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a fiút akit legutóbb küldtetek el, miért utasítottátok el?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyha egy fiú udvarol egy nőnek, és a nő elutasítja, azt miért teszi.
2016. okt. 22. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Mert van párom.
2016. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Mert van barátom.
2016. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Jobbra fésülte a haját, én balra szeretem. :)


25/N

2016. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ó, de legalább megmondtátok neki, hogy van párotok, és nem vele van a baj?
2016. okt. 22. 17:20
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Bár alapból nem "olyan" szándékkal ismerkedtünk, és viszonylag hamar szóba hoztam a dolgot, nehogy kellemetlen meglepetés érje. Aztán egy idő után csak előjött a "jó lenne, ha....".
2016. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Mert ivott...
2016. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Van már pár éves rutin a hátam mögött, tudom, hogy ki miért és milyen jelleggel ír rám, szóval én általában az elején leszögezem, hogy van barátom (sokszor még akkor is ezt csináltam, ha volt) és így elkerülhetjük a kellemetlen félreértéseket.
2016. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert házas vagyok.
2016. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

legutóbb a barátomat dobtam ki, mert manipulált.


szerintem csak itt a fórumon néz ki úgy, mintha vadidegen embereknek lehetősége adódna nyíltan visszautasítani mást.


aki akart tőlem valamit nemrég, rajta csak érezhető volt. találkoztunk párszor, és találkoztunk hármasban a barátommal is. szerintem kiderült, miért nem úgy alakult, hogy vissza kellett volna utasítanom.


a dolgok nem papírfoma szerint működnek. hogy a férfi feltesz egy kérdést, a nő meg azt mondja, hogy nem. el kéne szakadni az illózióktól.

2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem magyarázkodtam. A csávó részeg volt, nem tudott magyarul, és angolul is csak jeveset.
2016. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!