Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a fiút akit legutóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a fiút akit legutóbb küldtetek el, miért utasítottátok el?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyha egy fiú udvarol egy nőnek, és a nő elutasítja, azt miért teszi.
2016. okt. 22. 17:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt meg a kémia, a szikra kettőnk között. :/
2016. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerelmes voltam másba és nem akartam így kapcsolatot létesíteni. Ezt elmondtam neki is.
2016. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

túl gyerekes volt a gondolkodása

meg is mondtam neki, hogy 35 évesen el van tévedve, ott tart, mintha 18-20 lenne

25L

2016. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert betépve írogatott, én meg nem akarok egy ilyen embertől semmit.
2016. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Mert bejött ugyan külsőre a srác, de nem volt bennünk semmi közös, nem nagyon volt témánk, és ha már az elején ilyen feszengős a dolog, az később sem lett volna jó.
2016. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert mikor szóba jött, hogy ki hol dolgozik, és mondtam, hogy nemrég jöttem haza külföldről, hazaárulónak nevezett. És mert vagy 15 évvel idősebb volt nálam.
2016. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
visszamentem az exemhez, és így ismerkedni se kartam senkivel
2016. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Párom van, automatikusan elutasítom a jelentkezőket.


A legutóbbi próbálkozó emellett bunkó is volt. Külföldi, köszönés nélkül leszólított "Mi a neved?" majd elkezdett győzködni, hogy tanítsam meg magyarul.


Okok szingliként

- nem tetszett külsőre

- nem tetszett belsőre

- számomra taszító szokása vagy nézete volt

- intelligenciabeli különbség. Nem vagyok egy zseni, de az nem járja ha legszívesebben megsimogatnám a férfi buksiját mert egy butuska kamaszra emlékeztet.

- nem tudott adott helyhez és helyzethez méltóan viselkedni

2016. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert van barátom. Igen, megmondom nekik mindig, hogy ezért küldöm el őket. Mikor még nem volt, akkor vagy azért küldtem el őket, mert külsőre nem jöttek be, vagy nagyon alpári stílusban szóltak hozzám.
2016. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert 5 éves kapcsolatban vagyok és kb 13 évvel fiatalabb volt nálam... a kis cuki :P De nagyon bírtam ahogy próbálkozik ^^
2016. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!