Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy amikor el voltam hízva és foghiányom is volt, akkor voltak átlagos olykor csinos barátnőim de most hogy lefogytam és szép fogakat csináltattam már két éve semmi pedig próbálkozok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Megérzik, hogy pénzes vagy, a nők pedig a szegény srácokra buknak.
2016. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

#1 xD

Szerintem jobban megfogta oket a kisugarzasod. Neha a jo pasikrol sztereotipiak jonnek el

2016. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Elő*
2016. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy egy beképzelt, egoista p..cs lettél? Nem bántásból, csak tippelek.
2016. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

a 2 év alatt szociálisan visszafejlődtél,nagyobb lett benned a megfelelési kényszer,eltűnt belőled a fesztelen lazaság.

ezeket pedig megérezve a nőknek nem vagy már pálya.

2016. okt. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kamu!
2016. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert elment a pénzed a fogpótlásra...
2016. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!