Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond? Főként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Főként lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok,és mostanában egyszerűen nem tudok komoly kapcsolatot kialakítani.

Pár apró jellemző rólam.

Minderől tudok beszélgetni.

Nem iszok egyáltalán alkoholt

rendszeresen sportolok ( edző terembe járok )

Mivel edzőterembe járok 82kg vagyok de izmos.

Jól tudok öltözködni.

Mikor elkezdek beszélgetni valakivel próbálom szépen óvatosan a tudtára hozni pár olyan dolgot ami szerintem érdemes neki tudni.

pl:

sokat járok disco ba, de ott nem ismerkedek ( nem kalandot keresek ha nem komoly kapcsolatot )

Sokat beszélek nagyon sokat , vicces vagyok pl. mikor valakinek rossz kedve van hipp hopp feltudom vidítani .

Jó halgotáság is vagyok, vagyis értem itt ezen hogy tudom mikor nem kell beszélni.

Amiket nem szoktam elmondani de tartom magam pl.

első randin nincs csók.

első együtt alvásnál nincs sex.

Ha olyannal találkozok aki nem cigizik én se gyújtok rá a közelébe még velem van.


És nem vagyok ronda , vagyis gondolom én onnan hogy ha elmegyek bulizni minden disco ba 4-5-6 lány, ad jeleket ,oda táncolnak elém,stb...


2016. okt. 23. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
160 cm vagy.
2016. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg ez: Mikor elkezdek beszélgetni valakivel próbálom szépen óvatosan a tudtára hozni pár olyan dolgot ami szerintem érdemes neki tudni.
2016. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
181 cm vagyok :)
2016. okt. 23. 11:27
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem rögtön , de 2-3 héten belül.

Szerintem fontos hogy ismerjük egy mást jó és rossz tulajdonságait.

2016. okt. 23. 11:29
 5/13 anonim válasza:
Odatáncolnak eléd, ez óriási! :DDD szerintem azért nincs nőd, mert nem tudsz írni! Sorry not sorry :))))
2016. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy?
2016. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet, hogy unalmasnak találnak, vagy tudtodon kívül balf-sz vagy. Lehet, hogy túl nyomulós vagy éppen túl hüvös és távolságtartó vagy. Persze az is lehet, hogy annyira tutikirály vagy, hogy zavarba jönnek tőled.


De szerintem csak nem tudsz flörtölni, és ezért eszükbe sem jut, hogy romantikus értelemben gondoljanak rád.

2016. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a dohányzás a baj. Én sem gyújtok rá nemdohányzó mellett, de tudják rólam, így ez rossz pont. Más, különösebb gond amúgy nincs velem, de az ismerkedést így kb elfelejthetem. Mindenesetre leteszem, aztán meglátom hogy megy.
2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberek szajhasága és te 99 iqd lehet a gond.
2016. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Írásképed alapján nem egy művelt ember vagy. 27 évesen fiúnak tartod magad? GÁZ.


"halgatóság" > hallgatóság

"edző terem" > edzőterem

"ha nem" > hanem

"sex" > szex

"hipp hopp" > hipp-hopp

"közelébe" > közelében


Discoba is jársz, normális nőknél ez nem előny, a mondatközi írásjeleket nem használod vagy rosszul teszed és társai...

2016. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!