Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbol lehet gond a kesobbiekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol lehet gond a kesobbiekben? Fiuk velemenye is erdekelne!

Figyelt kérdés

Szoval 2 eve vagyok egyutt a baratommal. Mostanra harmonikus a kapcsolatunk, szeretem ot, es o is szeret engem. Lany vagyok, szeretek eskuvorol, gyerekekrol almodozni, ugy erzem ebben teljesedhetek ki a kesobbiekben, egyetem utan termeszetesen. Egy ev mulva megyek egyetemre, lehetosegunk lenne osszekoltozni, de o meg nem erzi magat kesznek erre, es en ezt elfogadom.

A baratom eleg ''kemeny csavo'' volt kozepiskolaban, igy elrontotta az egeszet, es elment dolgozni, mindenfele papir nelkul egy gyarba. Beszelgettem vele errol s vegul ugy dontott ismet elkezd tanulni, szoval most kepzesre jar. Na, itt kezdodik a gond. Amig dolgozott ''felnott'' eletet elt, nem sokat bulizott, most pedig, hogy ismet van ideje, gyakrabban jar el. Nekem ezzel nincs problemam, ha hetkoznap nem iszik, hetvegen azt csinal, amit akar. De en nem birom ezt az ejszakai eletet, olyan a multam, ami miatt nem birom a reszeg embereket, inni sem iszom, es az o barataival nem is erzem jol magam, ezert nem nagyon jarok el vele.

Felek, hogy lecserel egy olyan lanyra, aki partner ebben. Ebben a tarsasagban rengeteg ilyet talalhat, ha nincs suli minden delutan mennek inni, allandoan buliznak, szoval tipikus tinilanyok:) Szerintetek elhagyna ezert? Most azt mondja, szeret, de mi van, ha kesobb zavarni fogja, hogy en ilyen ''unalmas'' vagyok?

Erdekelne, hogy az ilyen bulizosabb sracok mennyire fogadjak el a kevesbe porgos lanyokat?

Sajnalom, hogy hosszu lett, remelem azert tudtok tanacsot adni, esetleg hasonlo sztorival szolgalni:)


2012. júl. 26. 22:02
 1/8 AndreaMariann ***** válasza:

Ne aggódj azon,ami még meg sem történt.Megértem,hogy tartasz ettől,de ha Ő egy igazán értelmes ember,akkor pont ezt fogja értékelni benned,hogy még a kedvéért sem mész el,mert ha nem érzed jól magad,akkor miért is mennél.

Ha Ő tisztában van azzal,hogy Te miért nem mész el vele,miért nem szereted a részegséget,nyilván nyomós okod van rá,akkor mindenképpen megérti.

És valószínű,hogy a részeg tini lányok nem neki valók,hanem Te vagy a neki való.

Ne aggódj ezen,ha szeretitek egymást.:)

2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AndreaMariann ***** válasza:

És én még sosem szakítottam olyan emberrel,aki nem akart velem bulizni jönni,akkor maradtunk otthon az ágyban,vagy elmentem a barátaimmal.:)

23/L

2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:
Amennyiben ennyire az alkohol ellen vagy, semmiképp se válassz olyan partnert magadnak, aki akár alkalomszerűen is iszik! Ez a későbbiekben nagy problémát okozhat köztetek...
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha továbbra is dolgozna? Kell a pénz ugyanúgy... Keress neki valami délutáni állást, hátha az jobban lefoglalja, különben is, szükség van rá. A másik, hogy ha szeret, nem fog elhagyni... Dolgozott már, van egy barátnője, már beszélgettetek a jövőről... Az ilyen lábterpesztős középiskolásokat csak d*gni lehet, aki olyan kapcsolatra vágyik, amit most tőled megkap, olyat nem a kocsmában fog találni...:)
2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha meg csal Téged akkor azt észre fogod venni
2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előjáróban annyit, hogy az egyetem jó része (a java) piálásról meg bulizásról szól, én az első szemeszterre alig emlékszek,mintha nem is jártam volna ki. Szóval barátkozz a gondolattal ha jó társaságba akarsz csöppenni.

Amúgy meg az nem feltétlenül hátrány, hogy nem szeretsz bulizni. Nekem is volt az főiskola alatt barátnőm, aki épp olyan volt, mint te ás ezzel nem is volt semmi gond, sőt:) Amikor én bulizok, akkor szeretek csak haverokkal, mert ha bulizok, akkor iszok és ha iszok, akkor előfordul, hogy túlzásba viszem és ha túlzásba viszem, akkor ritka nagy tahó vagyok mindenkivel. Számtalan ebből adódó veszekedésen vagyok már túl. De az a barátnőm épp ezért volt jó. Buli után hazamentem,megvárta amíg rendbe jöttem és minden happy volt :) Én mondjuk nagyon ritkán buliztam a barátnőmmel, de így jó is volt. Ha a te barátod igényli a jelenlétedet, akkor viszont lehetnek gondok.

2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazabol annyira azert nem vagyok az alkohol ellen, hogy emiatt osszevesszek vele, hiszen fiatal, nyugodtan bulizhat, attol meg, hogy en nem vagyom erre.

Tisztaban van vele egyebkent, hogy en mit gondolok errol, ezert nem is erolteti a dolgot, es nem zavarja, hogy nem megyek vele, bar szokta mondani, hogy nelkulem nem az igazi, o mar "kinott ebbol", de ha vele vagyok kivul rekedunk a tarsasagon, mert mindenki holt reszeg, o meg nem akar inni, ha en sem. Ezert neha eljarok vele, de altalaban egyedul megy.

Nem akarom elkuldeni dolgozni, igy is 7kor er haza minden nap (masik varosba jar tanulni), raadasul pont en voltam az, aki raebresztette, hogy addig tanuljon, amig fiatal.

Es valoban nem kene ezen agyalnom, de annyira rossz megerzesem van mar hetek ota, hogy nem tudom, mit kezdjek a helyzettel...

Remeltem, hogy a valaszok megnyugtatnak, es valamennyire sikerult is, szoval koszonom!:)

2012. júl. 26. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg ha meg csal Téged akkor azt észre fogod venni"


biztos jobb és boldogabb az élete a naiv embereknek...

2012. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!