Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek már kizáró tényezőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már kizáró tényezőnek minősülnek egy nőnél? Vagy csak rossz helyen kopogtatok mindig?

Figyelt kérdés

Sajnos a tanulás és a jelenlegi ülőmunka miatt eresztettem egy enyhe pocakot (nem túl nagy, csak tény, hogy van egy kis felesleg), és 28 éves létemre őszülök.

Itthon súlyzózok és csinálok felüléseket, bár a fizikumom elég jó, mert vidéken otthon sokat kellett a kertben kaszálni, kapálni, ásni, meg fűrészelni és hasogatni való is akadt mindig.


Egy ideje Budapesten élek, és itt tömegesen tapasztalom azt, amit vidéken csak kis mértékben vettem észre a nőktől.


Teljesen közönséges dolognak tartják, ha egy pasi ért a fűnyíráshoz, kerti munkához. Többször megkaptam, hogy minek ilyenekkel foglalkozni, arra ott vannak a napszámosok. Minek pazarolom a szabadidőmet ilyenekre, sokkal többet ér annál. Ahelyett elvihetem a páromat wellnessbe vagy étterembe, nem pedig a ház körül húzni az igát.

Vagy ha nem telik rá, az kicsit ciki, akkor mit akarok adni egy nőnek, ha még munkásra se futja.

És sok megjegyezte - többnyire a hajam kapcsán - , hogy igazán adhatnék magamra, miért nem festetem be vagy valami, mert irtó gáz ez őszülő pasi.

Pont ezzel kapcsolatban meg több ismerősöm és barátom mondta, hogy az őszülés menő, ha befestetném, az langyi dolog lenne. Egy pasin jól áll az őszülés - eddig én is ezt hittem, de most már nem vagyok biztos benne.


Lehet én értetem félre az egészet, de valahogy azt érzem, hogy manapság a legújabb divat szerint öltözött, belőtt sérós fogpiszkáló vagy éppen kigyúrt srácok a férfiideál.


Na meg én nagyon lenézem az olyan nőket, akik a pasijukkal tartatják el magukat, mégis folyamatosan ilyenekbe futok bele. Pedig abszolút nem a csinibabákra bukom, azokat max megnézem, de kapcsolatra sose kezdenék olyannal. Mindig is jobban vonzódtam a visszafogott lányokhoz, akik szolidan vagy egyáltalán nem sminkelnek, és nem kihívóan, de csinosan öltöznek.


Mégis az esetek többségében ők jöttek ezzel a szöveggel, sőt, az egyik anno mikor megtudta, hogy BKV-vel akarok a randira menni (akkor még nem volt autóm), azt mondta el se induljak, nem vesztegeti olyanra az idejét, akinek nincs még egy kocsija sem. Megjegyzem a külső alapján abszolút nem néztem volna ki belőle. :(


Szerintetek érdemes lenne néha bepróbálkozni a kicsit jobban kicicomázott nőknél is? Mert hát belőlük ezt a viselkedést jobban kinéztem volna, de lehet ők normálisabbak lennének? Nem nagyon tudok kiigazodni... tapasztalatok?


U.I.: Ha csak egy vagy két nő mondta volna ezeket, akkor nyilván magasról tennék rá, mert hát van még száz meg száz rajta kívül. De egy jó ideje másba se futok bele, csak ilyenekbe... :(



2016. okt. 23. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Amiket felsoroltál, ezek alapelvárások a nők részéről.
2016. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Üdv a Nagyfaluban! :)

De azért nem lehet így általánosítani, mint, ahogy te leírtad. Bár tény, hogy vidéken nagyobb arányban találni olyan lányokat, akiket te keresel. Ott a városban más az értékrend és a neveltetés is szerintem. Eddig egyszerűen nem botlottál olyan lányban, aki értékelné "szuperképességeid".

2016. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem Pesti vagyok de a párom hasonló "gondokkal" küzd mint te. Nekem speciel a pocak valóban probléma de küzd ellene viszont nekem az még tetszik is hogy vannak (egyre több) ősz hajszálai. Ami a háztáji munkákat illeti...a tapasztalatod nem változtatott a Pestiekről alkotott véleményemen. Szerintem nagyon jó ha egy ember ért az ilyesmihez már csak azért is mert idővel én szeretnék családi házat nagy kerttel meg állatokkal. A Pesti csajoknak úgy fest nem ez az álma. Az autó se volt számomra gond. Mikor a párommal összejöttünk neki sem volt épp. Szerintem eleve kár azokra fecsérelni az időt akinek derogál a buszozás, villamos stb.

Az hogy a kikent kifent csajoknál mennyire működne a dolog sose lehet tudni. Találkoztam már olyan cicababával akiről kiderült hogy tök jó fej dolgos de olyannal is beszélgettem már aki a műkörmei védelmében még mosogatni se volt hajlandó.

Szóval szerintem az egyetlen lehetőség hogy minél többször próbálkozol.

2016. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem "szuperképességek" ezek, hanem csak alapvető dolgok, amiket a családban tanultam meg. Édesapámnak sem volt büdös soha a munka.

Most meg valahogy úgy érzem, hogy aki kétkezű munkát csinál és a ház körül dolgozik, azt iszonyatosan lenézik. Én is íróasztal mögött ülök, mégsem vagyok rest megfogni a kapát vagy a kaszát, ha hazalátogatok.

(Itt a panelban nem nagyon van mit kapálni, de otthon azért mindig akad tennivaló még így is.)

2016. okt. 23. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez annyira olyan, mintha minden vélt sztereotípiát összegyűjtöttél volna, és kikanyarítottál volna belőle egy sztoricskát. Nagyon cuki.


Tudod, ha egy nő azt mondja a barátnőjének, hogy "minden férfi szemét, igenis kövéren is szeretnie kell", akkor azt mondják, ne a barátnőre hallgasson, a pasinak kell tetszenie.


Itt meg a langyizós haverokra hallgatsz, ahelyett, hogy hajfestéket vennél. Alapból csúnya dolog, hogy pasinak jól áll minden, ami természetes, de a nő rejtse el.

2016. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
43%
Nem olvastam végig, de a zsír leadásához diétás étrend kell. Az edzést jó, hogy csinálod, de a fogyáshoz kalóriaminusz kell.
2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

1, elfogadod h a "fogyasztói társadalomnak" nevezett, a nyugati tőkések háttérhatalma által, a hollywoodi média segítségével uralt disztopikus diktatúrában élünk, ahol férfiak nők agya egyaránt ki van mosva.

2, keresel egy nőt aki nem ennek az elnyomásnak a rabszolgája, szabadon él, nyitott szemmel jár, szabadon gondolkozik, "felébredt".


Mert ha belegondolsz az összes fent említett elvárást, sztereotípiát a média táplálja beléjük, gondolj péládul a reklámokra, filmekre ahol drága kocsival drága benzinen furikázzák a csajokat (csak nincs összefüggésben az autógyártókkal, meg az olajjal?), ajándékba többszázezres ruhákat vesznek nekik, stb. Ha belegondolsz a média egyetlen dolgot próbál beléd szuszkolni a nőkkel kapcsolatban mégpedig h minél több pénzt költs rá. Nyilván akiket nem tudnak befolyásolni a félelemkeltéssel, azt a természetes biológiai vágyukkal próbálják megfogni.

Megoldás? Ne törődj másokkal, és próbálj normális helyen, az átlagnál intelligensebb nők között keresgélni - bár itt is lesz elvárás, mégpedig h te is intelligens és ne agymosott legyél, de ez szerintem egy szükséges elvárás..


26/F

2016. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Pecszériád van, hogy pont ezekbe a sudribunkókba szaladsz bele folyton.

Nagyo gáz a mentalitásuk, de örülj, hogy nem jön össze ezekkel semmi. Értéktelen senkik.

Magyarán rossz helyen kopogtatsz. Kitartás, majd lesz egy normális nő a láthatáron!

2016. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pechszéria, na.
2016. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem probalkozz ezentul csinosabb noknel,akik festik magukat ,kormuket meg tobbet adnak magukra. Egy reszuk sajat maga keresetebol el rendes munkabol. Par pillanat alatt kiderited ugyis,h el akarja-e tartatni magat.

Budapesten a talpraesettseg meno. Hogy megcsinalod otthon a szereleseket. Ugyanugy a paraszti esz is meno.

A hajaddal foglalkozz,jarj fodraszhoz: hogy kihozza az arcodhoz leginkabb elonyos frizurat ,ami esetleg divatos is. Az oszules: ma mar nem szamit langyinak, ha fested,akar meg a borostadat is. Ott van Jason Statham ,o is festeti meg soksn masok. Ha ugy jobban nezel ki,fessed. Jarj sportolni Magad miatt.

N

2016. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!