Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ilyen barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen barátnőm ilyen rossz és jó tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Ilyen lányok iránt vonzódok, 32 éves férfi vagyok:


[link]


[link]


[link]


Jó tulajdonságaim:


Nem vagyok kövér

Kedves vagyok

Empatikus vagyok

Okos vagyok, filozófiából PhD-zek.

Hűséges vagyok

Nagyon figyelmes vagyok

Ágyban nem csak magamra gondolok.


Rossz tulajdonságaim.

Úgy nézek ki mint Bill Gates fiatal korában

Havi 100 ezer Ft ösztöndíj

Szüleimmel lakok.

Nem vagyok valami önálló.

Félénk, visszafogott, határozatlan vagyok


Úgy gondolom ezzel, hogy ilyen nőket akarok, nem magas a mérce, mert nem Zimány Linda szintű nőkhöz vonzódok, viszont alább nem adom, 6 éve vagyok szingli és sajnos szexuális kapcsolatom sem volt azóta


2016. okt. 24. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem tök átlag, sőt csúnya lányokat linkeltél be

melle pl egyiknek sincs

szerintem ez így egy önálló felnőtt nőnek se felel meg : "Szüleimmel lakok.

Nem vagyok valami önálló.

Félénk, visszafogott, határozatlan vagyok"


szerintem külsőre még talán találnál ilyen lányokat, vagy akár még csinosabbakat

de belsőre csak ritka buta, alja, tanulatlan lányok jönnek szóba

2016. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy nem vagyok magas 166 cm.
2016. okt. 24. 19:14
 3/10 anonim válasza:
Persze papírforma szerint lehet, a lényeg hogy próbálkozz sokat, és ne ess össze az első visszautasítás után.
2016. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

öööö.. az mióta tulajdonság, hogy mennyi ösztöndíjat kapsz, és hogy a szüleiddel laksz??


phd-zhetsz atomfizikából is, de ha azzal nem vagy tisztában, hogy mik tartoznak a tulajdonság fogalomkörébe, nálam elástad magad!


egyébként bocsi, de a kérdésed szánalmas, látszik, hogy már mennyire magad alatt vagy, ha egy ilyen kérdést ide kiírtál!


igen lehet - a kérdésre a válaszolva!

2016. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

ui.: nem vagy okos, CSAK tanult!


bocsi, ha belegázoltam az önérzetedbe

2016. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakinek előbb-utóbb biztos megtetszel, ha ezek mellé jófej is vagy és szórakoztató társaság. Én a bölcsészeket nem tartom okosnak, már csak azért se, mert nem értem minek tanulnak értelmetlen dolgokat, mint pl. filozófia, meg minek abból phd-zni. Na jó tudom miért, mert a diákélet jó és a phd is gyerekjáték és még jó pénzt is kap érte. De utána aligha tud vele mit kezdeni.
2016. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ejjha basszus


költözz el otthonról, de nagyon gyorsan

2016. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Taushi ***** válasza:

#2

Sajnos kb. ez az egyik legfontosabb dolog a nők nagy részénél. Érdekes, hogy pont ezt hagytad ki.

Szerintem nagyot lendítene rajtad, ha elköltöznél otthonról. Persze ha anyagilag bárhogy is megoldható. Ha ezt tudnád kivitelezni, önállósodnál pl.

A mérce nem magas, de szvsz nem sok nő akarhat egy 32 éves férfit, aki szüleivel él, a te elmondásod szerint nem túl vonzó, se nem magas.

2016. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Aztán meg a ronda nőknek szóltok be, hogy miért akarnak szexi pasikat. Ez a Bill Gates utánzat meg persze jó nőt akar magának. Ejj...
2016. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezek teljesen átlagos, nem szép lányok, de tényleg nem sok lány akar külsőtől függetlenül egy 32 éves, anyukával élő, határozatlan / félénk (!!) férfit párnak.
2016. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!