Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen jó és rossz tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jó és rossz tulajdonságokkal milyenek az esélyeim vannak egy komoly párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

185cm magas, humoros, éles eszű, művelt, toleráns, nyugodt, egyetemista férfi vagyok. Gazdag családba születtem, helyes az arcom, szeretek meglepetéseket szerezni, remek logikai és stratégiai érzékkel vagyok megáldva.


Kevés dolog érdekel de azokkal elmélyülten foglalkozom, ritkán tűzök ki célokat, de a kevesebb néha több, amit egyszer a fejembe veszek azt végigviszem. Imádok utazni, különböző kultúrákat megismerni.


Azonban a testalkatom elég vékony(akármennyit eszem, nem hízok). Rendkívüli ügyetlenség jellemző rám, mindig leverek, elejtek valamit, a járásom is elég egyedi, kissé esetlen. Néha túlzásba viszem a viccelődést, s elég komolytalan tudok lenni. Van hogy nincs motivációm és a lustaság sem áll távol tőlem.


Neten nem ismerkedem, csak személyesen(baráti társaságban, suliban, stb.).Ha egy lány megtetszik, akkor először megismerem, és ha személyét is kedvelem, akkor egy idő után elhívom randira(én szeretek kezdeményezni).Persze nem vagyok olyan bátor, így általában eleinte baromi hülyén viselkedem a kiszemelt lány közelében és beletelik egy időbe, míg rászánom magam, hogy elhívjam, de nagy nehezen mindig megteszem,

mert aki mer az nyer. Érdekes hogy önbizalomhiány és határozottság is van bennem egyaránt, hogy éppen melyik jön elő, az hangulatfüggő. Minél inkább látom egy lányon, hogy vevő rám, annál határozottabb vagyok és egyre jobban elengedem magam.


Rövid kalandjaim voltak már bőven, most viszont komoly kapcsolatra vágyom. Mit gondoltok, milyenek az esélyeim?


2016. máj. 11. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nekem szimpatikus lennél (ha szingli lennék). Szóval szerintem könnyedén fog menni.

Ha az alkatod zavar, akkor elkezdhetsz edzeni, akár otthon is. Ha nem, akkor sem hiszem, hogy fond lenne.

Amit hiányolok a felsorolásból: mennyire vagy megbízható, hűséges? Vagy ezt még te sem tudod, mivel nem volt még komoly kapcsolatod? Mennyire vagy bulizós alkat? Káros szenvedélyeid vannak?

2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem hűséges lennék, de mivel még nem volt komoly kapcsolatom ,ez élesben még nem derült ki. Szingliként úgy vagyok vele, hogy eleinte egyszerre több lánnyal is ismerkedem, viszont ha egyet igazán megkedvelek, akkor onnantól nem érdekel a többi. Nem adom fel könnyen a szabadságomat, olyan társra van szükségem aki hagy nekem szabad teret és megbízik bennem, én pedig hűséges leszek hozzá.

Káros szenvedélyeim nem nagyon vannak, nem dohányzom, alkoholt is csak módjával iszom(néha persze egy-egy este kicsit túllövök a célon, de ennyi még belefér), néha rákattanok egy-egy nehezen megnyerhető számítógépes stratégiai játékra aztán van hogy napokig ilyenekkel játszom, szerencsejátékozni alkalmanként szoktam, de vagyok függő, csak néha szeretek kockáztatni.

2016. máj. 11. 22:38
 3/4 A kérdező kommentje:
*nem vagyok függő
2016. máj. 11. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik, például nálam már az elején elhasaltál ezzel az önfényező szöveggel. Nem szeretem az ilyen stílust és valahogy én azt érzem, hogy a való életben is kicsit el vagy szállva magadtól és ez érződik is rajtad. De persze lehet, hogy ez csak számomra kifogásolható, sőt biztos.

A vékonyság meg olyan, hogy azt megfelelő ruhákkal tök jól lehet ellensúyozni.


Ha voltak kalandjaid, akkor szerintem nincs nagy gond, szimplán meg kell találd a megfelelő személyt.

21L

2016. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!