Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha antialkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha antialkoholista vagyok, nem járok bulizni, nincsenek barátaim, akkor mélyen vallásos lánnyal kellene kizárólag ismerkednem? Illetve hol van lehetőségem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne.


Hanem inkább ismerkedj egy olyan lánnyal aki antialkoholista, nem jár bulizni, nincsenek barátai.

2016. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok barátom nincsen, nem járok bulizni, inni sem szoktam. Na de nem vagyok vallásos.
2016. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez hogy jött össze?


Nem iszom, nem bulizok, nincsenek barátaim. És ateista vagyok.


(Ne írjon rám senki, kövér vagyok.)

2016. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Internet!
2016. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Egyik egy életmód.

Másik gondolkodásmódi retardáció.

Másik kérdésre így nem tudok válaszolni. Szocializálódj. Internet..(?)

2016. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Én vallásos egyetemre járok, ahol tényleg több vallásos ember van, de a hétköznapokban ugynaúgy élnek mint a többi fiatal.

Én antialkoholista vagyok, nem járok bulizni, kevés barátom van (azért a 0 már kicsit egészségtelen szerintem) és semmi közöm a valláshoz.

2016. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen egyetem az, ami vallásos? Hisz Istenben? Te komolyan jársz egy egyetemre, és nem tudod, hogy azt egyházinak hívják? Bazze, miféle emberekből lesz diplomás ember..


Kérdező, ne. Nem kellenek mélyen vallásos lányok. Bár hogy miért nincs barátod, az kissé... hogy is mondjam.. Miért nincsenek?

2016. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Talán azért kedves utolsó válaszoló, mert tartozom a tömegemberek táborába. Ezt egy idézettel tudnám érzékeltetni: "Az út az erdőn kétfele ment, a kevésbé járt tetszett nekem" (Robert Frost). Mindentől távol tartom magam, ami túl átlagos, hétköznapi, nem akarok beállni a sorba, mint a birka bégetni.

Azért koncertekre el szoktam járni (jazz, blues, classic rock, folklore, world music, chanson), valamint színházba, moziba, kulturális programokra.

2016. okt. 26. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ilyen meg nem értett zseninek hiszed magad. Hát nem leszel népszerű a lányoknál. A vallásosak még kevésbé tudják az ilyet értelmezni.
2016. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20:22 olyan diplomás leszek aki nem a sok felesleges maszlaggal foglalkozik, hanem azzal amit tanítanak és amit használni tud? :D Engem aztán teljesen hidegen hagy hogy egyházi vagy vallásos, mint mondtam nekem semmi közöm a hithez. De megnyugtat a tény, hogy ha már én ilyen szr alak vagyok, legalább te sem vagy jobb nálam - ez biztos. Idejössz csak azért, hogy leszólj valakit látatlanban, ismeretlenül, egyetlen elírt szó alapján amit csak így sebtében legépelt - önmagában egy szép bizonyítvány! :D
2016. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!