Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedés alatt kiderül, hogy a férfi full antialkoholista, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Ez előny? Hátrány? Vagy semleges? Egyébként úgy vagyok vele, hogy nem zavarna, ha a párom ALKALMAKKOR elfogyasztana egy pohár bort, csak rám ne akarja erőltetni.
2016. okt. 8. 10:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
85%
Nálam előny, mert én sem fogyasztok alkoholt.
2016. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavarna, mert én sem vagyok egy nagy piás.

Akkor zavarna, ha ő szekálna azért, ha pl szülinapkor én megiszom egy-két pohar bort és meg akarna"téríteni",hogy egyáltalán soha semennyit ne igyak.

2016. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem zavarna, ha őt se zavarná az, hogy én viszont fogyasztok alkoholt.

Se előnynek, se hátránynak nem tartom, felnőtt ember, hozott egy döntést, csak nem szereti az ízét, vagy az állapotot amit kivált. Annyi, hogy néha, mondjuk egy koncerten megkínálnám a sörömmel, ha úgy alakul.

2016. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
16%

#3


Attól függ mennyire piálsz te... A s-ggrészeg-szint szerintem mindkét nemnél borzasztó, egyedül csöveseknél mókás látvány néha ahogy kommandóznak, de őket is inkább sajnálom.


Én alkoholokból a bort szeretem csa.

2016. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
70%

Én semmilyen alkoholos italt nem szeretek. Undorító az íze szerintem.

Szóval nem lenne baj egyáltalán.

2016. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
41%
Engem zavarna. Szívesen megiszom egy jó ebéd után egy pohár bort, szeretek a nyári melegben kiülni egy söröző teraszára, és mindezt a párommal szeretném tenni. Nem egy nagy ügy, de azért ebből is látszik, hogy nem egyezik a világról alkotott elképzelésünk, és ez konfliktusokhoz vezet(het) a továbbiakban.
2016. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
44%

#6


Mert hát mekkora szemét, hogy nem piál.

2016. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
50%
6-os, ha te szereted a töltött káposztát, én meg nem, akkor nem egyezik a világról alkotott véleményünk? Sokan köztük én is, nem azért nem iszok, mert hú, erkölcstelen a részegség, meg hasonlók, nem. Baromira utálom az alkohol ízét. A rozéfröccsön kívül konkrétan minden pia ízétől hányingerem van,ezért nem iszom. Szóval a világról szóló elképzelésemet marhára nem befolyásolja, hogy nem bírom meginni az alkoholt. 23/F
2016. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
23%

ez nem egészen olyan, mint a milyen kaját szeretsz, inkább életmódbeli különbség. nem szívesen lennék alkoholistával.


mindennap iszom, és nem akarom, hogy


- furán nézzen rám/megjegyzéseket tegyen.

- ne akarjon velem jönni szórakozni.


egyébként is másfajta tudatállapot, nem fogjuk érteni egymás vicceit, stb.


nem szívesen lennék olyannal, aki még nálam is komolyabb, és ilyen sarkos elvei vannak.

2016. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
6%
Talán évente 5 alkalommal iszok, akkor se részegségig. Ha nem zavarja, akkor OK.
2016. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!