Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mérhetetlen nőgyülölet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mérhetetlen nőgyülölet leküzdhető?

Figyelt kérdés
Kicsit sok csalódás ért az elmúlt 5 évben, meg pár olyan impulzus, ami miatt a hátam közepére kívántam a női nemet az összes hisztijével és játszmázásával együtt. Én is sok esetben ludas voltam, túl sokat adtam és engedtem, de változtatni szeretnék. Úgy érzem, nem akarok egyedül besavanyodni életem hátralevő részében. Buzulás nem pálya, lőcsöt tuti nem engedek az output közelébe. Mivel kezdjem? Önmagamnak mostanság osztogatok tiszta lapot, eddig nem ismertem a korlátaim és képességeim.
2016. okt. 26. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor lenne legyőzhető, ha létezne normális nő, magyarán nem legyőzhető...
2016. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme? Amit utálok, azt kerülöm.
2016. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

nem küzdhető le mert a társunkban azt látjuk, amit saját magunk beleképzelünk.

szóval egy angyalt is csak gyűlölni tudnál, ő szív az előző csajok miatt. mindenárom önigazolást keresnél csak benne. és addig, míg nem találsz, hogy beolvashass neki is. te tennéd tönkre az összes kapcsolatod. mert erre mosolyogva senki nem reagál.


ismerős ez a típus.

2016. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Eddig nem igazán ment, s ezek után sem fog. A nőkre úgy tekintek, mint egy eldobható, egyszer használatos tárgy, fogyóeszköz, akiket kicsit fűzni, s az érzelmeikkel játszadozni kell, hogy hosszabb ideig dughassam őket. A nők semmire sem jók a dugáson kívül. Érzelmileg és párkapcsolatügyileg totálisan funkcionális analfabéták.
2016. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem küzdeni kell, hanem a gyűlöletedet átalakítani, a kudarcélményeket tapasztalat szerzésnek betudni. Végül is tanultál a hibáidból, és a továbbiakban te magad szabhatod meg a saját határaidat, aki pedig túl lép rajta nem vagy köteles eltűrni neki mindent. Először is hagyj fel az önhibáztatással és a nők feletti ítélkezésével. Mindenhol vannak ilyen egyedek, neked kell időben felismerni az jeleket. A hozzáállás véleményem szerint rendkívül fontos. Ameddig benned vannak a múlt sérelmei addig szerintem ne ismerkedj, mert könnyen rávetítheted az új nőre aki az egészben ártatlan, inkább hagyj időt magadnak az átalakulásra. Sok sikert!
2016. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
#6: O.K. (Y)
2016. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
#4: meglehet nem értesz a nőkhöz, azért vélekedsz így. :S
2016. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A nőket nem gyűlölni, hanem, nagyon szeretni kell. Majd rá fogsz jönni, hogy a csodás játékszerek, csak tudjad kezelni őket.
2016. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy dolgot megállapítottam az életről, ami igazán számít, talán egyszerűen hangzik, de az egyik legnehezebb és leggöröngyösebb út - megtanulni önmagunkból meríteni energiát. A gyűlöleted azért képződött, mert a külvilág felé elvárásaid voltak, biztos voltál benne, hogy neked a sors adósod és köteles nyújtani neked egy nőt és elhiszed, hogy csak így lehetsz teljes. A gyűlöletedet ez a csalódás táplálja és amíg nem érted meg, hogy elvárásaid csak is saját magad iránt lehetnek, csak magad iránt kell küzdj - mert mások nem fognak teérted, addig újra meg újra pofára fogsz esni és csak gerjeszted magadban a haragot.
2016. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#10: Ez nagyon zen volt. :$ Zöld mancs.
2016. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!