Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen párkeresési jó tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkeresési jó tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

29f, Egyedülálló vagyok de nem tudom, hogy miért. Pedig higgyétek el nagyon próbálkozom, nyitott vagyok.

Beszélgetni is tudok a hölgyekkel, a külsőm is rendben van, mindég tiszta és ápolt vagyok, de eddig valahogy, valamiért nem akar kialakulni egy párkapcsolat. Nem tudom mi az oka.



2016. okt. 29. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szimpatikus hölggyel egy idő után éreztetni is kéne, hogy többet szeretnél. Úgy értem fizikailag is közelíteni. Ez megvan, vagy csak beszélgetni szoktál velük?
2016. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen meg van. A találkozáskor megfognám a kezét és simogatnám, de nagy csalódás mikor eddig mindenki elhúzta a kezét.
2016. okt. 29. 14:02
 3/13 anonim ***** válasza:
-nám, -ném? Akkor kockáztatni kell. Kicsit határozottabban megfogod a kezét, vagy az arcát aztán megpuszilod. Olyan nagy baj nem történhet, vagy megpofoz és elszalad, vagy azt mondja, hogy ez micsoda határozott pasi, erre más egyebemet is rá lehet bízni. ;)
2016. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot.
2016. okt. 29. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Bántás nélkül mondom, de az hogy a csajokat hölgyeknek hívod, önmagában is jó néhány dolgot elmond a sikertelenséged okairól.
2016. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a nagyon próbálkozásnál van a baj.
2016. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok akkor a lányokkal.
2016. okt. 29. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:
# 5 Igaz, nem minden nő hölgy, nem is minden nő csaj. Ő jóval inkább helyén kezeli a dolgot, mint te.
2016. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"önmagában is jó néhány dolgot elmond a sikertelenséged okairól."


Pont ezekre lennék kíváncsi. Nem bántottál meg, csak mond nyugodtan.

2016. okt. 29. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mire célzott? Hogy a mai nőket nem kell hölgyként kezelni (nem is kell, csak azt, aki tényleg az), le kell tojni, nem kell éreztetni vele, hogy oda vagy érte, mert a felszínes liba úgyis csak kihasznál, és a bunkók a nyerők a nőknél.

Itt ez a menő, így menő gondolkodni.

2016. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!