Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz dolga van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolga van egy olyan férfinek társat találnia aki nem tipikus férfi?

Figyelt kérdés
Érzelmesebb az átlagnál, lelkis, utáltja a focit nem szereti az autókat, rosszul vezet és utál is vezetni.
2016. okt. 29. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Hát sajnos tuti nehezebb, márcsak a béna általánosítások miatt is, úgymint "há' menden férfijjú szeretijja a seritalot hö hö hö" "minden férfi a szexre hajt csak" "mindegyik focibuznyák, autóbuznyák" meg mindnféle béna klisét várnának el...
2016. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Azzal amit a kérdés kifejtésében írtál "Érzelmesebb az átlagnál, lelkis" az teljes mértékben igaz, hogy így nehezebb. Viszont az "utáltja a focit nem szereti az autókat, rosszul vezet és utál is vezetni." része a dolognak már teljesen független a párkereséstől. Valamint nincs olyan, hogy tipikus férfi és tipikus nő, ezt általánosításnak hívják.
2016. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A vezetest leszamitva nekem ezek kifejezetten szimpatikus tulajdonsagok. Az meg, hogy nem szeretsz vezetni, nem olyan nagy baj. Vegulis van, aki betegseg miatt nem is vezethet. Vagy engem akkormar jobban zavarna, ha valaki gyorsan hajt, mert szereti a szaguldast.
2016. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Kérdés, hogy te hogy kezeled ezeket a dolgokat. Én a saját gyengéimet a helyén kezelem, én így vagyok természetes, és mások felé sem azt kommunikálom, hogy szégyellem a bénaságaimat. Én ez vagyok, magamat így fogadom el, és tapasztalatom szerint a környezetem is tökéletesen elfogad.

A foci és az autók a nők jó részét nem érdeklik, legalább nem fárasztod őket ezzel. Az érzelmességgel nem tudom mi a gond, vezetni pedig szerencsére nem kötelező. De ha zavar a bénaságod, lehet pluszban órákat venni, gyakorolni.

2016. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Majdnem igaz rám mind, kivéve azt, hogy rosszul vezetnék, elég jól nyomom és szeretek is. Amúgy azoknak mindig sokkal nehezebb, akik agyalósak, intellektuálisak, érzelmesebbek, mivel ez a világ igen erőteljes materialista felfogás alatt áll, amibe ez nem passzol bele.
2016. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Rám minden igaz abból, amit leírtál, KIVÉVE az hgy érzelmesebb vagyok az átlagnál.


Ez a döntő szó. Vannak ráadásul nálam is a nőknél sokkal sikeresebb férfi haverjaim, akik szintén nem bírják a focit, kocsikat és nincs jogsijuk. A fontos az érzelmesség (hiánya).

2016. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
vannak hasonló lányok, nekik biztos jó lennél
2016. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezek nem számítanak csak a külső, vagy legyél vonzó külsejű és/vagy humoros, jó dumás, a többi nem számít.
2016. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez tényleg nem számít, ha jó a belsője, van humora és külsőre is jó :)
2016. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!