Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti mikor és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mikor és hogyan ábrándultatok ki végleg a női nemből?

Figyelt kérdés
Nekem most jött el ez a pillanat. Van egy fiatal gimnazista lány ismerősöm, aki tényleg az a kategória, hogy abszolút az ártatlanságot, a hűséget, a színtiszta kislányos őszinte naivságot képzelnéd el róla. Több évig volt kapcsolatban egy fiatal sráccal, aki felszolgálóként dolgozott. Tipikusan az a fiatalos szerelmes pár, akiket nem tudnál egymás nélkül elképzelni, mert annyira szeretik egymást és bíznak egymásban. Múltkor viszont mesélte az egyik közeli rokona, hogy őket is mélyen megdöbbentve váratlanul szakított a gyerekkel, mert szeretne végre egy egyetemista sráccal járni, akivel jobban lehet a jövőben is tervezni, mert többet fog keresni, mint a felszolgáló gyerek. Gyakorlatilag földbe gyökerezett a lábam, és azt gondoltam magamban: "Na jó, ilyen nincs. Ha egy ilyen szűzies, becsületesnek gondolt lány (mert tényleg úgy ismertem) is így gondolkozik a párkapcsolatról, akkor én ezzel befejeztem az ideák üldözését és a mélyen rejlő őszinte szerelmekbe vetett hitemet." Mostantól egész másképp viszonyulok a nőkhöz. Eddigi két párkapcsolatom is bicskanyitogató módon ért véget és nem az én részemről. Most arra lennék kíváncsi, hogy nektek volt-e ehhez hasonló töréspont a nőkkel kapcsolatos megítéléseitek terén vagy aki érintett, az fokozatosan ábrándult ki a nőkben? Biztosan meg fogom kapni a magamét, azoktól a totálisan tökéletes személyiségű, álomkinézetű és ultra iskolázott emberektől, akiket eddig nem ért utol ez fajta csalódás, hogy milyen lúzer, megkeseredett ember vagyok, DE több tízezer/százezer egyéb pasi van, aki nem volt ilyen szerencsés és kénytelen volt végleg csalódni a nőkben. Természetesen a kérdésem hozzájuk szól. Nyugodtan írjátok le a véleményeiteket!

2016. okt. 29. 23:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
szedd össze magad és fejezd be az általánosítást
2016. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
7%
Amikor megszólalnak akkor mindig.
2016. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%

Én az utóbbi pár hónapban jutottam el erre a szintre. Pár éve először még reménykedtem hogy összejöjjön már valami egy kedves aranyos lánnyal. Mondhatni össze is jött, 9 hónapot voltam együtt egy ilyen lánnyal, de aztán vége lett, mert beleszeretett már másba. Igazából ez nem is volt a világ vége, szerencsére hamar túl tudtam tenni magamat a dolgon. De utána elkezdtem olvasni cikkeket, ezzel az egész dologgal kapcsolatban, mivel alapvetően ilyen érdeklődő típus vagyok, aki szereti átlátni a dolgokat, megtalálni mindenben az összefüggéseket, hogy mi miért van. És hát mondhatni, sok mindenre rájöttem akár a női logikát nézzük, akár azt, hogy a későbbiekben a nők nem is érzéseket, hanem eltartót keresnek, meg aki majd megcsinálja nekik a gyereket, hogy legyen autó a fenekük alatt, hogy vigyék őket ide oda utazni stb. .

Na meg hogy a feminizmus mennyire kártékony hatást okozott, teljesen felborította a nemek közötti egyensúlyt.

Ugyan még fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy én nem akarok házasságot, sem családot a későbbiekben, nem akarok egy nőnek sem az ellátója lenni, akit aztán majd egyszer el lehet dobni, hogy majd fizesse a gyerektartást.

Meg igazából az az egyetlen kapcsolatom is volt, meg a környezetem által is azt tapasztalom, hogy a kapcsolatok idővel ellaposodnak, meg jön egy harmadik fél, és akkor úgyis vége lesz. Szóval nagyon hosszútávra nem is lehet így tervezni.


Az ilyen "szolid, kedves aranyos" lányokról is egyre inkább megvan a véleményem, bármennyire is szeretnénk, hogy legyenek ilyen lányok, legbelül ugyanolyan mind, akik neked adják a szende szüzet, meg hogy nincs elég bizalom, majd egy másik srácnak elsőre odaadják magukat, és akik persze ugyanolyan anyagiasak.

2016. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
43%
Én szép lassan, és egyre inkább, így tudok fogalmazni. Két megcsalás, meg néhány borzasztó logikátlan gondolatmenet óta egyre kevésbé keresem a kontaktot. De sajnos továbbra is rabja vagyok a női nemnek, megkattanok punci nélkül. Lehet már meg is kattantam: holnap 2x400 m-es bemelegítő túra, hétfőn meg kedvtől függően 1300 vagy 1600 m - szintkülönbség!
2016. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
Haveri körben is szoktunk erről a témáról beszélni. Tapasztaltam ilyet már nem egyet. Totálisan még nem ábrándultam ki belőlük, de nagyon nagy óvatossággal kezelem őket. Nem fogom itt leírni az összes esetet ami a környezetemben történt, de van jócskán. Volt olyan is aminek a kiderülése után még a csaj barátnői is ki voltak borulva. Baráti társaságban megvitatjuk, ki milyen nőbe botlott és meddig jutottak, hol állnak. Pár sör mellett ez a téma is feljön. És nem ritka az, hogy a kiscsaj még 20 éves sincs, de már majdnem tizen megdugták, amiből egy-kettő volt komoly kapcsolat. És nem a számok a meglepőek a történetekben. Hanem az amikor a totál szende lánykáról derül ez ki. Egy olyanról akiről azt gondolnád, hogy talán még szűz. Lószärt. Ezekkel a csajokkal jól járnak azok akik hobbit csinálnak a dugásból és össze-vissza minden lányt felpróbálnak. Viszont azok akik egy konzervatív, erkölcsös, normális lányt szeretnének, akit aztán esetleg feleségül is lehetne venni, családot alapítani stb. stb. azoknak elég nagy csalódásokat tud okozni egy két ilyen fäszpörgettyű. Személy szerint én nem szeretnék egy olyan barátnőt akin annyian mentek át mint egy pályaudvaron. És akárhogy pontoztok is, én tudom, hogy sokan gondolják ezt így ahogy én.
2016. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%
Gimnazista, tehát max. 18, több éve kapcsolatban az legyen a több miatt kettő... egy 16 éves lány kapcsolata miatt vagy kiakadva?
2016. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%
Valamelyik előző életemben biztos amikor nem tudtam olyan szinten gondolkodni mint egy kipukkasztott lufi.
2016. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
63%

"Nyugodtan írjátok le a véleményeiteket!"

Rendben, de előre szólok, nem fog tetszeni. Unalmas már, hogy minden tehetetlen szűz pasi ide jár a nőket köpködni, mintha azzal bármi is megoldódna. Azért csalódsz a nőkben, mert te magad is egy csalódás vagy. Vannak elvárásaid az ellenkező nemmel szemben, akkor miért lepődsz meg, hogy a nőknek is vannak elvárásaik? Ki akarna összejönni egy pesszimista, férfiatlan, naiv, rossz kisugárzású pasival, aki azzal nyugtatja magát, hogy irigykedik másokra, akik szerinte jobbak nála? Valószínű, hogy még kommunikálni se tudsz normálisan a nőkkel.

"Kislányos, őszinte naivság" remélem nem a jövő pedofilját ismerhettük meg a személyedben.

2016. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

A kérdésemre adott válaszadás szempontjából örömmel, a témához kapcsolódóan ugyanakkor szomorúan olvasom ezeket a válaszokat, mert úgy látszik, nem csak én tapasztaltam hasonlóakat. Lehet jönni az általánosításokkal, de tényleg helytálló, hogy a legszendébbnek tűnő csajok a leginkább köpönyegforgatóak. És akkor még nem is beszéltünk azokról, akik ezt a lappangó habitust nem is leplezik. Mindig jót mosolygok azon a közhelyen, hogy "K****ból lesz a legjobb feleség."

Sajnos nagyon rossz irányba haladnak a dolgok, ugyanis számtalan ismerősöm is hasonló véleményen van és számtalan csalódást élt már át. Ugyanakkor sokan bele sem gondolnak, hogy ezek a társadalomra és végérvényesen a demográfiára is komoly hatással vannak. Persze el lehet intézni annyival, hogy "Siránkozó kisfiúk, szedjétek össze magatokat...", de ez a téma ennél jóval komplexebb társadalomtudományi kérdéskör.

2016. okt. 30. 00:16
 10/42 anonim ***** válasza:
37%
Köszönöm a lepontozást, egyáltalán nem bosszant. :) További jó nőgyűlölést kívánok mindenkinek, én inkább megyek aludni.
2016. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!