Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok miért utánoznak le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért utánoznak le, lopják el az ötleteim ahelyett, hogy építő társként funkcionálnának?

Figyelt kérdés

Nem egy kapcsolatom volt, ahol a srác szinte rajtam kapaszkodott fel, aztán lelépett.


A mostani kapcsolatom kezdete, amit megint nem értek:

Van egy egyszerű srác. Kezd megváltozni...

Ha azt mondom, hogy szeretnék magamnak farmert, és pl jövőhónapban ezt vagy azt tervezem megvenni, de kár, hogy nincs rá lé, lehet megvárom az akciót is inkább, stb; erre fogja magát és hirtelen neki is farmer kell és jövőhéten azzal fogad, tetszik e nekem ez az a gatyója, mert 30 ezreket költött most rá.. oké, eddig nehezen is, de mosolygok, persze jól nézel ki benne, stb


aztán volt, hogy sokat pakoltam, meghúzódott a hátam, napokig vágyakoztam egy masszázsra, el is mentettem egy terápiás masszázsos pasi számát, de ugye oda is max jövőhónapban ha eljutok, vagy soha, maradt a nyarvogás.

Erre mit ad isten, hirtelen neki is masszázsra kell mennie, és arról számol be, hu milyen jó volt, de fájt is, stb..


kb így telik a kapcsolat eleje..

amúgy nem bókol, nem hajt rám, nem kezdeményez, de azért bevágja, hogy azt hiszi belémszeretett...


Ezek a srácok így tudnak szeretni, hogy elkezdenek magukra költeni, kivirulni, a nő álmait "elvenni" és ettől kéne hanyatt esnem? vagy én nem értem. Legszívesebben azt reagáltam volna neki, hogy nekem viszont nem tűnt fel, hogy bármit érezne irántam, de inkább nem mondtam semmit..


Valaki érti mi ez az egész?

Vajon mit hol cseszek el?


2016. okt. 22. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Remélem a farmeres példánál nem azt vártad, hogy ő majd vesz neked...


Kicsit olyan ez a leírásod, mint a Kázmér és Huba egyik képsora ahol Kázmér közli, hogy azért utálják őt, mert "nem tudnak mit kezdeni a nagyságával". Na ezt érzem itt is.


Amúgy kicsit Feminista Radikális Front-os lett ez a "a nő álmait "elvenni"" ripacskodás, szenvelgés.

2016. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nő álmait elvenni? Mikor egy farmerről és egy masszázsról beszélsz?

A kérdés alapján azt hittem, hogy valami nagyon szuper üzleti tervedet nyúltak le, nem pedig ilyen pitiáner dolgokat :)

2016. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, nagyon szuper üzleti terveim is lenyúlták.


csak most redukáltam a dolgokat a mostani kapcsolatomra és nem ragoztam végig az összes exet, de kezdhetem:

egyik exszel megbeszéltük, hogy lesz egy közös házunk. mondtam ok, akkor én kimegyek külföldre, neki ithon jól fizető állása volt. erre ő rábeszélt, hogy maradjak, hogy legyen bejelentett állásom a leendő gyerek miatt, majd ő kimegy, addig én itthon fundáztam(fundakölcsön volt a cél)erre ahogy meglett a másik fele a részéről is a kéglinek, lelépett...

volt, akit munkahelyre protezsáltam be. ő ott a jó fizetésen felül véletlen pénzt is talált(nagy összeg), erre ő is lelép..


tehát én mindennel építek egy másik embert mert én párkapcolatban gondolkodom, másoknak meg ez a párkapcsolat. A mostaninál (még) csak ott tartunk, hogy amire vágyom, megveszi magának. ez mi? nem azt várom, hogy rám költsön, de komolyan. minek utánoz?

2016. okt. 22. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Is this Kindergarten?
2016. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

scheint so. :( (bocsi német megy)

de miért kapom én ezt, nem értem.

2016. okt. 22. 15:55
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy érzem, mintha csal lehúzni akarnának, de én semmit nem kapok a kapcsolatoktól. egy villanykörtét sem cserélnének ki önzetlenül óbégatás nélkül..
2016. okt. 22. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz emberekkel kezdesz párkapcsolatba.
2016. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi különös gond a gondolkodásodban. Egyszerűen a nem megfelelő emberekkel ismerkedtél eddig meg. Vannak normálisak is, keresd meg őket :)
2016. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy az előzőek mondják, lehet nem mindig a borostás-izompolós menő macho a jó választás...
2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ehhez leírásodhoz tudnék instáról húzni lányokat milyen típus lehetsz :/
2016. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!