Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a facebookos ismerkedésről, ha rátok ír egy idegen, hogy szimpatikus vagy neki és szívesen megismerne?

Figyelt kérdés
hogy reagálnátok nyerő az ilyen ismerkedés?
2016. okt. 30. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem tud rám írni idegen.

Akit nem ismerek, azt nem igazolom vissza.


A facebook nem társkereső, aki nekem ott ismerős, az mind olyan ember, akit valóban ismerek, köszönünk egymásnak az utcán, tudom a nevét, és a többi.

Úgyhogy az ilyen ismerkedést élből elutasítom.


Főleg úgy, hogy egy ilyen "Armani Herceg", "Kíváncsi Pu.ncivadász" és hasonló nevekkel szoktak rám írni vadidegen pötsök. Miattuk állítottam be, hogy ismeretlentől nem fogadok üzenetet.

2016. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

ha az illető külsőre számomra tetszik, akkor örülök, egyébként meg hidegen hagy a levele


az fb is lehetőség, hogy ismerkedj másokkal :)

2016. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejönne :)
2016. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szépen visszaírok ilyenkor, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék ismerkedni. Amikor jön a "de miért nem", "csak egy kv", "deénnemisúgygondoltamcsakbarátkozzunk", "naaaléccilécciiii", akkor meg tiltás és kész.
2016. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alapvetően nem zavar, vissza szoktam írni, de nem találkoztam még így olyan pasival, aki normális lett volna..
2016. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Az esetek többségében észre sem veszem, mert a spambe dobja a rendszer, ha meg észreveszem, meg se nyitom illetve nem válaszolok.
2016. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha például ott találod meg, akivel el tudnád képzelni a jövődet, ráírhatsz nyugodtan. Max, ha nincs dolgotok együtt a sorsban, akkor nem fog visszaírni, vagy lepattint valamivel.
2019. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!