Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a helyes megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás, van értelme ennek?

Figyelt kérdés
23-l vagyok, volt pár komolyabb csalodasom, es utana nagyon padlora kerultem. Aztan lassan kezdtem helyre jonni. Interneten megismerkedtem egy 30eves ferfival,aki eleg zarkozott volt,de valahogy nekem sikerult valamennyire megnyilnia. A nyaron talalkoztunk a strandod,azert akkor mert messze lakik. Tok jol ereztuk magunkat de utana bejelentette hogy neki tul messze vagyok,utana meg hogy nem akar uj kapcsolatot mert meg az exet szereti, utana meg hogy talalt mast... Igazabol o nagyon fura pasi, a sajat baratai mondtak hogy nincs is senkije, csak nincs igenye senkire, stb, nagyon kulonleges eset,igy fogalmaztak... En sajnos szerelmes lettem bele, nagyon hianyzik nekem... Olyan jo lenne megint minden nap beszelni vele,de most nem lehet :( olyan mintha 100000kmre lenne... Hianyzik hogy nincs "o"... Azt ereztem egyetlen talalkozasbol meg honapokig tarto levelezesbol hogy nekem o lesz az igazi... Sokat dolgozik mostanaban es nincs ideje semmire, en a varosaba fogok koltozni munka miatt... De azt sem tudom mirol beszeljek vele, mit csinaljak
2016. okt. 30. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat az kétszemélyes dolog, te meg ezt egyedül akarod.
2016. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!