Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a 40-50 közötti magyar férfiakról?

Figyelt kérdés
párkapcsolat, társkeresés területén gyakori jelenségek

2016. okt. 30. 22:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok,igen azert tettem fel a kerdest,mivel èn sokat eltem kuldoldon.Nem magyar barataim/udvarlòim/tarskapcsolataim voltak es amikor Magyar o.-ra koltoztem,nem tudtam mit kezdjek azzal a jelenseggel,amit a 40-50-es magyar ferfiak legtobb resze nyùjtott.

Nem tudtak udvarolni.Amikor udvarolni kellett volna,sokszor hisztiztek:"ez nem jò,az nem jò,ahelyett,h.kedvesek lettek volna es nekem mint nônek a kedvemben jartak volna mint mas nemzetek fèrfiai tettèk velem.

Volt olyan is,aki kijelentette,h.a mùltkor meghívott ô teara most en hívjam meg ôt egy italra.Ezt egy francia,olasz,spanyol,angol stb.ferfi SOHA ki nem mondana.Tapasztalatbòl beszelek.De ez a beteg anyagiassag azert a magyar ferfiakra sem jellemzo annyira.

Depressziòsak,kedvtelenek,feszultek sokan.Egyszerûen nem ereztem a pozitív energiat.Lehùztak engem is es csak az en pozitív energiamat szívtak.Sokan kozuluk vezetô beosztasban voltak,tehat anyagilag jòl ment nekik.Azonban pszihesen tönkre voltak viszonylag tève.

Sok a pocakos,tokas,apolatlan.Mas nemzetek pasiainal ezt nem tapasztaltam ilyen nagy szamban.

Eleg sokan naluk 8-10 evvel fiatalabb nôkkel vannak egyutt. Az egyik meg is mondta:"Pròbalt volna vissza szòlni az ex-baratnôm.Az tortent,amit en akarok nagyobb reszt".Tehat ezek mellett a hallgatag szavù nôk mellett erzik magukat" ferfiaknak".Bològatòs es nem ellenkezô nôkre van a legtobbnek szuksege.

NEM TISZTELIK a legtobben a nôket ùgy mint azt mas nemzetek ferfiainal ereztem.Errôl valyon nem tehetnek-e a magyar nôk is?...

Az àgyban semmi kulonos performance,teljesítmeny.Az ember ùgy van vele,h.ha parkapcsolatra a legtobb nem alkalmas,legalabb szeretônek-friend of benefit.De sajnos erre sem jôk.

Nem tudjàk sokan az èrzelmeiket kimutatni es itt intimitasra,gyengèdsegre gondolok,amire jòval az àgyjelenet elôtt szükseg van.

Sokan az elôzô kapcsolatbòl valò seruleseiken nem tudjak tùl tenni magukat, egeszsegesen felèpíteni sajat magukat es move on,ùjra kezdeni.Engem mint nôt hasznalnak a pszihològusoknak.Ingyenes szolgaltatas.:)lenne

En ebbôl a klubbòl kileptem.De rossz erzes volt anno azzal szembesulni,h.a sajat nemzetem es en korosztalyombeli ferfiai ilyen gyenge minôseget nyùjtottak.

Kivancsi voltam a ti tapasztalataitokra is.Es ha a ferfiak is ezt olvassak,talan tanulsag lehet.Nagyon szepen koszonom a visszajelzeseiteket

2016. nov. 3. 23:43
 12/19 A kérdező kommentje:
Elnezest Titusz, az előzőt nem neked akartam kuldeni,hanem csak erre a blogra akartam feltenni. De mivel meg először vagyok itt, Neked kuldtem. Elnezest. Veletlenul tudod, h. tehetek fel erre a blogra egy megjegyzest? Bocs Koszonom
2016. nov. 3. 23:45
 13/19 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, azt kapják az itteni nők ,amit érdemelnek és a többségük igényel. Játszhatja a férfi a hősszerelmest aki nem nézi le a nőt, de csak gúnyolódást és nyálas- lúzer jelzőket kap cserébe.
2016. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 omba ***** válasza:
0%

#11, még két sort írtál volna és fel is kötöttem volna magam- Cicero elbújhatna mögötted, - jó a szöveg sodró lendületű, többé kevésbé logikus is, de azért annyira ne éld bele magad abba, hogy az mind úgy is van :D

(60F)

2016. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Elég értelmes nőnek tünsz,kérdező,és az is jól esett eddig,hogy írtál nekem a privimre is,de ez a legutolsó eszmefuttatásod azért kicsit kiábrándító volt...Nem a mondanivaló okán,hanem amiatt,hogy nyiltan utaltál arra,hogy GYAKORI SZOKÁSOD magyar nő(!) létedre NEMMAGYAR,külföldi faszikkal henteregned,meg összefeküdnöd...Hát...Egy iszonyat volt szembesülnöm ezzel a beismeréssel...És sajnos INNENTÖL egy szempillantás alatt semmivé is vált az eddig meglévő szimpátiám az irányodban...Kérlek,többet ne szólj hozzám ezen a portálon...Sem itt a nyílton,sem a privin...Megértésedet előre is megköszönném...További szépeket...
2016. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#11, ennek elég jelentős részét elmondhatnád ám a mai 20-30 évesekről is. Nem a korcsoport teszi, vannak igénytelen bunkók, és vannak akik nem azok. Így volt ez mindig, ezért így van az általad csócsált korosztályban is, és így lesz 20 év múlva, mert a mai 20+ pasik egy része is 0 az ágyban, pocakos, sértődött... stb.
2016. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nos ha igényes férfirol beszélünk, most vannak szerintem a leg érettebb korban. Szerintem.. ..legtöbb már komolyan gondolja, nem csak egy sex kell nekik. Megbízhatóbb ez a korosztály, és én mondhatnám, az ágyban a legjobbak!! !! Persze biztos nem mindenki.. . Többségére igaz.. . :)
2018. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csúnyák,igénytelenek,unalmasak.
2019. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Talán az lehet az oka a tapasztalataidnak, hogy a külföldiek gazdag ország teljes jogú ÁLLAMPOLGÁRAI (nem pedig csak gazdasági bevándorlói). És azért az anyanyelv vs. közép-felsőfok sem ugyanaz.


Tehát veszünk egy olyan embert, aki megszületett Berlinben, Zürichben, Londonban, stb. az ottani KULTURÁLIS HATÁSOK hatottak rá egészen pici korától és egy olyan ország lakója, aki ha voltak is problémák, de lineárisan gazdagodott.


És ehhez jössz te, kelet-európai nőként. Nem kell téged dominálnia, mivel a sas nem vadászik legyekre. Egyértelmű a dominanciája, anélkül, hogy fitogtatnia kéne valamivel, ő a férfi (ahogy meg is fogalmaztad, hogy ők mennyivel férfiasabbak), az úriember.


És az, hogy itthoniak között is utaltál pénzes, felsővezetőkre látható, hogy melyik kategóriában keresgélsz. Nehogy félreérts, nem ezen akarok csámcsogni. Csak itt ki kell fejtenem, hogy itthon azért nem ugyanaz a khm... korrupció... ööö... izé... Mészáros Lölö... na szóval, itthon nem ugyanaz az érvényesülés menete, mint nyugatabbra. Emiatt érthetően stresszesek, mert nem csak úgy nem tudják kontroll alatt tartani a dolgokat, hogy jöhet válság vagy világjárvány, hanem úgy sem, hogy jogbiztonság és jogfolytonosság sincs. Egy tollvonással simán ellehetetlenítheti az állam.


Végül pedig a kultúra is nagy úr. Itthon még mindig a legtöbb ember, főleg a férfiak csak alkohollal és egészségtelen ételekkel képesek elképzelni az életet és a szórakozást.

2020. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!