Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy pasi egyedül lakik egy albérletben, és hogy béna a nők területén?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 17:32
1 2
 11/20 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki ha egyedül laksz. Megtanulsz önálló lenni, nem kell másokhoz alkalmazkodni. Szerintem kifejezetten jó, ha megengedheted magadnak anyagilag. A másik dologhoz annyit fűznèk hozzá, hogy nem mindenkinek a csajozós, èlvhajhász fèrfiak jönnek be. Ha ismerkedni szeretnèl, csináld amit szeretsz, csatlakozz olyan csoportokhoz (túracsoport, akvaristák, ha kutyád van kutyasuli stb. netes csoportok) akik azt szeretik amit te ès hidd el, előbb utóbb megtalálod a párod!
2016. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ha egyedül laksz! Megtanulsz önálló lenni, nem kell másokhoz alkalmazkodni. Szerintem kifejezetten jó, ha megengedheted magadnak anyagilag. A másik dologhoz annyit fűznèk hozzá, hogy nem mindenkinek a csajozós, èlvhajhász fèrfiak jönnek be. Ha ismerkedni szeretnèl, csináld amit szeretsz, csatlakozz olyan csoportokhoz (túracsoport, akvaristák, ha kutyád van kutyasuli stb. netes csoportok) akik azt szeretik amit te ès hidd el, előbb utóbb megtalálod a párod! Esetleg iratkozz be vmi tanfolyamra ami èrdekel. Barista, mixer vagy akármi.
2016. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
az ciki szerintem hogy felnőttként azon gondolkozol hogy mi ciki...
2016. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 jikanv ***** válasza:
A ciki az az hogy semmi onbizalmad sincs. Az hogy egyedul udsz egy alberletet fenttartani nem ciki hanem jo a nok szemben, mert mutatja hogy dolgozol, van rendes munkad. De az hogy semmi onbizalmad az mar nagyon ciki
2016. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

11/12 válasza szerintem nagyon jó.

Mindenkihez van illő pár.

Ami késik nem múlik, csak adj esélyt. Menj ki otthonról, a négy fal között csak akkor tudsz ismerkedni ha a társkereső oldalakat bújod. (Azzal nekem nincs tapasztalatom.)

2016. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Egyébként hány éves ez a pasi?
2016. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Lassan 28
2016. nov. 4. 21:49
 18/20 Helyes válasz ***** válasza:

A mamahoteleseknek üzenem,hogy ÉBRESzTŐ!

A legszánalmasabb látvány,ha egy felnőtt férfit a szülei tartanak el.És csak nézzen az ilyen körül,hogy hány mamahotel lakó élete ment tönkre emiatt.Ha érdekel valakit leírok privátban pár esettanulmányt.A barátkozás más tészta.Még egészséges lelkületűeknek se egyszerű,de a pozitív gondolkodást önmagadról,azt fejlesztened kell,és a beszéded is igazítsd ehhez.Csak az lúzer aki annak tartja magát.Te nem vagy az.Ne,ismétlem ne másokhoz mérd magad.Te eby értékes ember vagy egyedülállóként is.Fejleszd magad.És van még egy kiváltképpen való út.

2016. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Keito ***** válasza:

Azon gondolkodj el, hogy valójában neked mi lenne a megfelelő, neked mire van benső igényed, te milyen életre vágysz és miután ez kialakult benned, azt kövesd, arra törekedj -, de ne görcsösen.

Ha az után kutakodsz, hogy a sok idiótának és trendi kreténnek miként tudsz megfelelni, ahhoz igazodsz, hogy számukra mi „ciki” vagy mi a cool, akkor elveszíted annak lehetőségét, hogy valaha is elégedett, kiegyensúlyozott individuum lehess.

A ”nők területe” körüli problémáid észrevétlenül meg fognak változni, amikor megérted azt, hogy önmagadból kell ihletet és erőt meríteni az életmódod és a társas kapcsolataid kialakítását illetően, mert ettől minimum magabiztos és határozott leszel.

Persze, ha az minden vágyad, akkor megteheted, hogy feloldódsz a tömegember ökörségeiben, és úgy éled le az életedet, hogy az elégedettségi indexedet az aktuális divat és trend szabályozza. Ehhez kaphatsz bárhol "bölcs" útmutatást.

2016. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mire vágyok,de az csak álom marad!

Azt se tudom hogy kezdjek neki.Nem nagy dolgokra gondolok.Ez van nem lehet tenni semmit.

2016. nov. 8. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!