Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értsétek meg, nem a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értsétek meg, nem a külső számít, a belső annál inkább (? )

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem egy sráccal, nem volt számomra túl vonzó, mégis, úgy döntöttem adok neki esélyt, mert miért ne. Eleinte tök jól elbeszélgettünk, aztán valamire nem úgy reagáltam ahogy ő azt elvárta volna, innentől kezdve megmutatta a rossz oldalát, elkezdett bunkózni, kibeszélt, leidiótázott, elmondott mindennek, jóformán elküldött a fenébe.

Nos, csak annyit akartam ezzel mondani, hogy ne a külsőtökre fogjátok, hogy nincs barátnőtök, mert ha így viselkedtek mint a fent említett jómadár, akkor nem kell csodálkozni az elutasításokon.


2016. nov. 1. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi van ma a bas.ztassuk a balf..szokat nap?

Amúgy nekem is ez a tapasztalatom csak ma ez már a sokadik kötekedő kérdés.

Sz.ard le és keress egy normálisat.

2016. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

100-ból egy lány olyan mint Te. És pont kifogtál egy tahót ami a férfiaknál nem külső függvénye. Én alapvetően egy aranyos pali vagyok és őszintén meglepne ha valaki fel tudna idegesíteni akár ilyesmivel, akár mással. Szóval ne ítélj el minket kérlek.


Szép estét! :)

2016. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

#1

Miért, a hibáztassuk mindenért a nőket nap jobb? Az megy a társkeresési problémák kategóriában az év 365 napján.

2016. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem ítélek el senkit, de nagyon meglepődtem. Csak mert én nem olyan vagyok bizonyos szempontból, mint a többség, nem vagyok normális se.

És még azt akarta elérni, hogy én szégyelljem magam, mert ő egy szent, és még tőlem kérdezgette az elején, hogy szerintem miért van annyi konfliktusa, meg hogy ő tényleg bunkó-e. De az észérveimre persze nem tudott helytálló érvekkel reagálni.

2016. nov. 1. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem jobb az se :D csupán meglepő a mai nap nő uralma. A pasihisztit valahogy megszoktam
2016. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem jó ez. Aki rondának születik, behozhatatlan a hátránya személyiségfejlődés terén. Lehet sikeres meg minden, de olyan sosem mint egy normális.
2016. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, a hülyékkel nem kell foglalkozni, ennyire egyszerű. Most aki megsértődik, mert jött egy téma, amiben nem tapsolsz neki, azzal nem kell foglalkozni. Viszont nem tudom, hogy mennyire van igazad. Nekem például itt is, élőben is mondták, hogy mennyire jó belsőm van, mennyire örülnek, hogy ilyen férfi, ilyen gondolkodással még létezik. ( Nem menőzésnek, tényleg, de ez volt. ) Viszont barátnőm még mindig nem volt, és ha nem a külsőm miatt, akkor egyszerűen nem értem, hogy miért. Pedig edzek is, 3 éve fogytam le 30 kg-ot, azóta sportos vagyok. Tény, hogy nem vagyok a legnagyobb hangú emberke, de antiszoc se vagyok, és már kajak nem tudom megfejteni, hogy mit kéne még csinálnom. 23/F
2016. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért szeretem az ilyen kérdéseket, mert én nem csinálok ilyeneket, amiket a nagy leleplezésekben írtok, nem bunkózok, nem linkeskedem, nem változok meg drasztikusan ha nyeregben érzem magam/valami nem tetszik. Sosem kezdtem el szidalmazni azt, aki mondjuk eltűnt képküldés után, vagy nem válaszolt társkeresőn a levelemre. Ám mégis, annyira egyedül vagyok, hogy még esélyt sem ad senki. Én meg csendben tűrök...


-


Azért a miheztartás végett érdemes hozzátenni ehhez az esethez, hogy vajon a srác szemszögéből és a valóságban hogy nézhetett ki a sztori? Láttam én már olyat, hogy a valaki a személye ellen irányuló bunkó támadásnak vélte azt, amikor csak tárgyilagosan meg lett mondva neki, hogy téved. Nem azt mondom, kérdező, hogy a te eseted is biztos ilyen volt, hanem úgy általánosságban érdemes észben tartani, hogy az éremnek két oldala van.


25/F

2016. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én még akkor sem akadtam ki, amikor nyíltan elutasítottak, vagy megmondták, hogy nem vagyok az esetük. Egyszer volt egy lány, akinek nem ment a társkeresés, elutasított, mert nem jöttem be neki, és ennek ellenére segítettem neki a továbbiakban is a párkeresésben. Érdekes módon nekem senki sem adott még esélyt.
2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Weird...


Valaki feljön erre az oldalra, és azt olvashatja, hogy indokolatlan utasításokat és hatalmas nagy bölcsességeket osztanak meg vele ismeretlen emberek kérdéseknek álcázott üzenetek formájában.

Nem volt kinek kinyavalyogni magad? Vagy mégis mi ez a baromság már megint?

2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!