Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja mindenki ezek után is, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánnyal ismerkedtem neten. Semelyiknek sem jöttem be, sőt, néhányszor se szó, de beszéd, eltűnt a hölgyemény képcsere után. Állítólag a személyiségemet kedvelték. (Amit nem hiszek el, ezek után főleg.) Ennyi sikertelenség után mi értelme van pozitívkodni? Olyan szar látni, hogy mindenki más boldog, én meg nem...


21/F


2016. nov. 6. 21:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*se
2016. nov. 6. 21:22
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
ne görcsölj, megérzik ezek a dögök
2016. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Megértelek, nálam ugyanez van. Ráadásul én már 31 vagyok, és soha senkinek nem jöttem be, hiába próbálkoztam élőben, vagy neten. Figyelj, a remény hal meg utoljára, de amúgy ja, így nehéz tartani az önbizalmat.
2016. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tudnak mást mondani. Ezzel meg legalább maguknak okoznak egy kis jó érzést, mivel elmondhatják, hogy próbáltak segíteni.
2016. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne neten ismerkedj, az egy ilyen terep, hogy néha szó nélkül eltűnnek a beszélgetőpartnerek. Nem azoknak való, akik amúgy is nehezen veszik a visszautasítást. Ismerkedj inkább baráti társaságban vagy valamilyen hobbihoz kapcsolódó rendezvényen.
2016. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Khmmm...nincs baráti társaságom...hobbimhoz kapcsolódó rendezvényekre sem járok, nincs rá pénzem...mindenhez pénz kell............
2016. nov. 6. 22:03
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Kifogás, van egy csomó ingyenes rendezvény. Ha nincsenek barátaid, akkor először ezen kéne változtatnod szerintem. Sokat elárul az emberről és sajnos nem pozitív dolgokat.
2016. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mindenki azt gondol, amit akar, magyarázkodni nem fogok.
2016. nov. 6. 22:11
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Oké, akkor csináld azt, amit eddig, biztosan eredményt hoz majd előbb-utóbb, de inkább utóbb.
2016. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

#7: Mit árul el valakiről, ha nincsenek barátai?

Csak mert nekem pl. van 3 ember, akire ténylegesen azt tudom mondani, meg egy csomó haverom. De ismerek olyat, akinek egy barátja sincs, mégis hihetetlenül korrekt. És ismerek olyat is, akinek rengeteg barátja van, de egy kétszínű ember.

Szóval, mit árul el? :)

2016. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!