Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja mindenki ezek után is, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánnyal ismerkedtem neten. Semelyiknek sem jöttem be, sőt, néhányszor se szó, de beszéd, eltűnt a hölgyemény képcsere után. Állítólag a személyiségemet kedvelték. (Amit nem hiszek el, ezek után főleg.) Ennyi sikertelenség után mi értelme van pozitívkodni? Olyan szar látni, hogy mindenki más boldog, én meg nem...


21/F


2016. nov. 6. 21:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De, azt jelenti. Ne okoskodj.
2016. nov. 7. 14:16
 22/24 anonim ***** válasza:

Tudod, ez a bogár-rovar esete.

Minden pszichopata antiszociális, de nem minden antiszociális ember pszichopata.

2016. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sokszor a kép csalóka. Az, aki jól néz ki, kiderül szarul néz ki. És sokszor az, aki annyira nem tűnik jónak élőben sokkal vonzóbb.. Szerintem próbálj tali felé tendálni.
2016. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 Ezt a lányoknak mondd, ne nekem. :D Próbáltam már találkát kérni, de jöttek sorban a kifogások...
2016. nov. 7. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!