Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja mindenki ezek után is, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánnyal ismerkedtem neten. Semelyiknek sem jöttem be, sőt, néhányszor se szó, de beszéd, eltűnt a hölgyemény képcsere után. Állítólag a személyiségemet kedvelték. (Amit nem hiszek el, ezek után főleg.) Ennyi sikertelenség után mi értelme van pozitívkodni? Olyan szar látni, hogy mindenki más boldog, én meg nem...


21/F


2016. nov. 6. 21:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy a barátok mennyisége alapján ítélsz meg egy embert. Tudod, ez sokat elárul rólad... :P
2016. nov. 6. 22:31
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy antiszociális?
2016. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tud emberi kapcsolatokat kialakítani, az sokat elárul róla, és negatív dolgokat. És ez nem oltogatás vagy beszólás, hanem ténymegállapítás. Szóval szerintem nagyobb problémáid lehetnek, mint csupán annyi, hogy nincs barátnőd, de a te dolgod, lehet nem úgy jött le, de én segíteni próbáltam.
2016. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, nem tetszik, az a helyzet, hogy az emberi kapcsolatok csúcsa a párkapcsolat, te az emberi kapcsolatok alacsonyabb szintjét sem tudod teljesíteni (nincsenek barátaid).


Ha le akarod futni a maratont, de 500 métert sem tudsz futni, akkor rögtön jelentkezel egy 42 km-es versenyre vagy elkezdesz kocogni a focipálya körül?


Ha társat akarsz, akkor alakíts ki jó emberi kapcsolatokat, barátozz, haverkodj, légy kedves a szomszédhoz, kollégához, osztálytárshoz, bolti eladóhoz, buszvezetőhöz, stb.

2016. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Antiszociális??? Ember, te miről beszélsz??? Nem vagyok pszichopata... Előbb nézz utána, hogy mit is jelent az adott kifejezés, mielőtt kommentelsz. Így nem vagy komolyan vehető...
2016. nov. 7. 04:06
 16/24 A kérdező kommentje:
Egykoron voltak emberek, akiket a barátaimnak tartottam. Csak szépen elkezdtek kiközösíteni, azóta nem igazán barátkozok...igaz, előtte sem nagyon tettem. De nem értem, hogy ez miért fontos ahhoz, hogy párkapcsolatom legyen? Ez nem valami egyetem, hogy ,,csak akkor kaphatsz diplomát, ha van nyelvvizsgád"...
2016. nov. 7. 08:18
 17/24 anonim ***** válasza:

Csak a bolond ember hiszi azt, hogy ha mindig ugyan azt csinálja, akkor egyszer annak más lesz az eredménye.


Nyilván ahogy eddig éltél, az nem ahhoz az eredményhez vezetett, amit te el akartál érni. Ezért kell változtatnod.


Van ez vicc, ami nem is vicc:

- Te, Józsi, miért nyüszít a kutyád?

- Mert belefeküdt egy kiálló szögbe.

- És miért nem megy arrébb?

- Mert még nem fáj eléggé neki.


Ne várd meg azt, amikor már elviselhetetlenül nagyon fog fájni, mert sokkal nehezebb lesz!

2016. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért az interneten ismerkedsz? Nincs merszed személyesen odamenni egy neked tetsző lányhoz?
2016. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 Pontosan.
2016. nov. 7. 12:53
 20/24 anonim ***** válasza:
Az antiszociális nem pszichopatát jelent, nézzél utána.
2016. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!