Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tudnátok KONKRÉTAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok KONKRÉTAN ELMESÉLT példát írni, amikor egy bunkó, a nővel rosszul bánó férfi kapott meg egy nőt a kedves srác helyett?

Figyelt kérdés
Itt állandóan ezt olvasom, de senki nem mond példát. Az az érzésem, hogy a másik srácot, akit a lány választott sokan zsigerből gonosznak látják.
2016. nov. 6. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vagy csak azok nem járnak fel gyakorira
2016. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha egyedül vagyok hmm milyen kedves aranyos /unalmas srác.

Ha kicsit bunkózok flegmázok, más nővel vagyok, akkor azonnal megy a legyeskedés, de addig.. kutyának se kellettem

2016. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Középsuli... Jófej, humoros értelmes haver helyett a mindenkit b**ogató, dürhő, bukott baromállat aki viccből kiszemelt valakit és kb. rendszeresen tökönrúgással üdvözölte. És akkor váltott még szemetebbé ha valakin látta, hogy szomorú. Imádott beléjük rúgni pár beszólűssal.
2016. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is csak szóbeszédet hallottam, de sehol semmi konkrétum. 😂
2016. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

ilyet én sem láttam, de hasonló történt velem: amig nyomultam rà, néha előfordult, hogy "megfeledkezett" rólam, leszart. Amikor lett pasija, akkor volt az hogy na oké, minden mindegy, ennyi volt!

Utàna buliban nekidőlt a hàtamnak, miután négy hétig nem làtott, úgy vigyorgott rám, majd amikor megtudta hogy màs lány után nézek, meglepődötten / ijedten kérdezte, hogy "nyomulsz egy másik lányra???"


szal lehet ebben valami. De ez csak EGY eset. Az összes többi esetben ha próbálkoztam valakinél és leszartam mert láttam hogy lehetetlen kategória, mi történt? SEMMI!

2016. nov. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

#5 Te nem voltál velük bunkó, csak kezdtél átmenni elérhetetlen kategóriába, ami egy fokkal kívánatosabb...


És a kérdésre: eddig még nem láttam olyat, hogy hosszú távú kapcsolata lett volna egy a barátnőjével bunkó pasinak, max olyat, hogy a gyerek tudta tenni a szépet a csajnak, amíg udvarolt, de amikor már összejöttek, akkor előbújt az igazi természete, így viszont a csaj nem maradt vele sokáig...

2016. nov. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem a bunkóságomról voltam híres, de haver szülinapján az voltam. Haverom rendes srác, jól is néz ki, daliás ember. Volt egy leányzó akit kiszemelt, viszont a csaj egész este rám volt tapadva. Próbáltam haver miatt leépíteni, de nem igazán vezetett eredményre. Átváltottam paraszt üzemmódba, hátha, de totál az ellenkezője történt. Summa mummarum az ágyban kötöttünk ki (duplán bunkó voltam). Ezzel az egy saját példával tudom alátámasztani, az egy meg ugye nem túl sok DE! van ilyen, volt is és lesz is, mégha nem is ez az általános. Belegondolva, akkor, hogy bunkó voltam, én viselkedtem dominánsabban, ha ez volt az ok akkor +1 az "alfahím" dumának is. 30/f
2016. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
7-es te nem is voltál bunkó. A csaj rád volt kattanva, az meg csak hogy próbáltad leépíteni, nem nagyon érdekelte. Maximum te érezted magad bunkónak, hogy lefeküdtél azzal a nővel akit a haver kinézett magának. A nő eleve téged nézhetett ki, nem jártak vagy ilyesmi, szóval én nem látom ezt a "nagy bunkóságot" igazoltnak látni.
2016. nov. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Plusz nem tudom mennyire komolyan próbáltad leépíteni, ha aznap mégis az ágyban kötöttetek ki. :D
2016. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
7es vagyok, flegmán beszéltem vele, utaltam rá hogy riherongy, épp csak agresszív nem voltam. Buli vége fele rámmászott, mondom ha már tirpák vagyok így is úgyis, akkor már "ellátom a baját". Nem vette zokon senki, csak nekem volt utána hülye érzésem.
2016. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!